05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Ağrı Tıkanıklık Açma

Ağrı Tıkanıklık Açma

 

Lavabolarda zamanla biriken yağlı yemeklerin artıklar, çay çöpü gibi taneli çöplerin lavaboya boşaltılması, dökülen saç ve kılların lavaboda birikmesi, tesisat döşenirken yanlış malzeme gibi kullanımı nedenler lavabodaki suyun yavaş gitmesine ve dolayısıyla lavaboların tıkanmasına sebep olmaktadır. Ağrı tıkanıklık açma hizmeti ile herhangi bir sebeple tıkanan lavaboların giderleri kısa bir sürede açılması sağlanmaktadır.

 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Ev veya iş yerlerinde, mutfak veya banyoda tıkanan lavaboların su taşkınlarına sebep olmaması için mutlaka açılması gerekmektedir. Bu konuda lavabo tıkanıklık açma konusunda uzman ve profesyonel kişilerden destek almak gerekmektedir.

 

Kırmadan Tıkanıklık Açma

 

Gider tıkanıklığını açtırmak isteyen kişilerin en çok tereddüt ettiği nokta bir tadilat yapılması gerekip gerekmediğidir. Ağrı tıkanıklık açma konusunda yılların birikimi ve tecrübesi ile çalışan firmalar; teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler doğrultusunda, herhangi bir tadilat gerektirmeyen yöntemlerle, kırmadan tıkanıklık açma hizmet vermektedir.

 

Tıkanıklık Açma Kimyasalı

 

Genel olarak gider tıkanıklığı sorunu ile karşılaşan kişilerin ilk sorunu çözmek için ilk başvurdukları yöntem olarak tıkanıklık açma kimyasalı, sağlığı tehdit etmektedir. Bu yüzden fazlasıyla dikkatli ve temkinli kullanılması gerekmektedir. Ayrıca içerisinde bulundurduğu pek çok zararlı kimyasallardan dolayı, kullanıldığında borulara zarar verme riski yüksektir. Aynı zamanda ciddi bir tıkanıklık sorunu varsa lavabo aç gibi kimyasallar bu sorunu çözmede yetersiz kalacaktır.

 

Robotla Tıkanıklık Açma

 

Gider tıkanıklığı açma yöntemi olarak geliştirilen robotla tıkanıklık açma işlemi, öncelikle tıkanan giderin özel bir kameralı cihaz sayesinde görüntülenmesi ile başlamaktadır. Tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bilmek için bu adım önemlidir. Daha sonra profesyonel kişiler ve makine sayesinde tıkanıklık çok kısa bir sürede, kırmadan ve dökmeden eski haline getirilir.

 

 Tıkanıklık Açma Makinesi Fiyatları

 

Özel üretilen ve son teknoloji olan tıkanıklık açma makinesi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sıfır ve kullanılmamış bir makine yerine ikinci el bir ürün almak da mümkündür. Ürün kalitesine göre farklılık gösteren makine fiyatları, ortalama bin Türk lirası civarındadır.