05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Banyo Mutfak Tadilatı, Gider ve Kanal Yıkama

Banyo Mutfak Tadilatı, Gider ve Kanal Yıkama

Çok büyük çaplı tadilatlar yapmıyoruz yalnız tesisatta müdahale ettiğimiz noktaları onarma konusunda iyiyiz. Ekiplerimiz tesisattaki sorunları çözdükten sonra evinizi hiç tamir görmemiş gibi bırakmak için Banyo Mutfak Tadilatını bitirerek oradan ayrılıyor ve sizde bu sayede kaliteli bir hizmet aldığınızdan emin oluyorsunuz. Yeni Nesil Tesisat her zaman olduğu gibi bu konuda da yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.

Banyo Mutfak Tadilatı

Banyo ve mutfaklarınız da hoşunuza gitmeyen bazı küçük şeyler olabilir. Bu durumlarda bizleri aradığınızda neler yapabileceğimizi konuşur ve sizinle ortak bir yol bulmaya çalışırız. Tesisat bir kenarda dursun elimizden geliyorsa yapabileceğimiz her şeyi sizin için yapmaya hazırız. Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme ve Su Kaçağı tespitinin yanı sıra siz nasıl isterseniz öyle olsun diye tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Gider ve Kanal Yıkama

Rutin bakımları yapılan tesisatların sorun çıkartma olasılığı oldukça düşüktür. Siz değerli müşterilerimiz bir kaç yılda bir tesisatına bakım yaptırırsa eminim hiç bir sorun çıkmayacaktır. Gider ve Kanal Yıkama işlemi de diğer hizmetlerimiz gibi saatler içinde gerçekleşecek ve oluşabilecek Tıkanıklık, Su Kaçağı gibi sorunların önüne geçecektir.

23 Eylül 2016
273 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN