05326202649

Sosyal Medyada Biz}

GİDER BORUSU TIKANIKLIK AÇMA

Giderlere kaçan atıkların nereye gittiğini veya gidemediğini hiç düşünmemişsinizdir yalnız bu atıklar giderleri tıkadığında ama hepimiz zor durumda kalıyoruz. Taşan tuvaletler, Tıkanan lavabolar oldukça can sıkıyor. Gider Borusu tıkandığında Tıkanıklık Açma işleri bu zamanda oldukça kolay.

Gider Borusu Tıkanıklığı

Aslına bakarsanız ev tesisatında ki giderler çokta büyük değildir o yüzden ufak tefek parça atıklar bile giderlerinizi tıkayabilir. Bu gibi durumlarda Tıkanıklık Açmak oldukça zor tabi elinizde akıllı bir cihaz yoksa. Eskiden Kırılarak açılan tıkanıklıklar artık giderin bir ucundan içeri gönderilen Kameralı bir Tıkanıklık Açma robotu tıkanıklığı tespit ettikten sonra bir diğer tazyikli Tıkanıklık Açma cihazı Kırmadan tüm tesisatınızı kontrol ediyor ve çözümün nasıl olması gerektiğini gösteriyor.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık giderme işlemi başladıktan sonra sona ermesi en fazla 40 45 dakika sürmektedir o da çok zor işlemlerde. Emin olun bu tür işlemler için bir profesyonel ekipten yardım almanız faydanıza olacaktır. Çünkü yanlış yapılan işlemler daha büyük sorunlara yol açabilir.

01 Ekim 2016
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN