05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Gider Tıkanıklığı

Gider Tıkanıklığı

 

            Eski ve yeni bina fark etmeksizin tüm yaşam alanlarının ortak problemi gider tıkanıklığıdır. Binanın alt yapı sistemi, kullanıcıların dikkatlilerine bağlı olarak değişen sıklıklarla neredeyse herkes gider tıkanıklığı problemini yaşar.

 

 Gider Tıkandı

 

            Giderleriniz tıkandığında panik yapmamalısınız. Gider tıkandı yapmam gerek gibi sorularla aklınızı meşgul etmenize gerek yok. Bu konuda uzman ekipler sizin için bu problemi kolayca çözebilirler. Küçük çaplı tıkanmalarda ise doğal yollardan yararlanabilirsiniz.

 

 Gider Tıkanıklığı Açma Makinesi

 

            Evlerde, işyerlerinde kısaca yaşamın bulunduğu her noktada karşımıza çıkabilecek bir sorun olan gider tıkanıklığı uzman ekipler tarafından da kolayca çözümlenebilir. Yeni nesil son teknoloji ile üretilmiş gider tıkanıklığı açma makinesi sizlerin yardımına koşacaktır. Bu makineler sayesinde tıkanan giderler tıkanıklık ne kadar kötü düzeyde olursa olsun hiçbir yere zarar vermeden açılabilmektedir. Kırma dökme gibi sonradan sıkıntı çıkarabilecek işlemler olmadan tıkanan giderler açılır.

 

 Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

 

            Doğal veya kimyasal yöntemler kullanılarak gider tıkanıklarınız kolayca açılabilir. Bu yüzden gider tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun birçok cevabı vardır. Sirke ve karbonat kullanıp 15 dakika bekledikten sonra bol su dökerek tıkanan giderinizi açabilirsiniz. Piyasada satılan lavabo açma solüsyonları veya tozları ile de tıkanan giderlerinizi açabilirsiniz. Eğer bu yöntemlerle açamadığınız bir tıkanıklık söz konusuysa bu aşamada özel ekiplerden yardım almanız gerekmektedir.

 

 Mutfak Gideri Tıkanıklığı

 

            Mutfak gideri tıkanıklığı açması en kolay tıkanıklıklardandır. Öncelikle geleneksel pompa yöntemiyle açmaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra eğer gider hala açılmıyorsa yarım çay bardağı sirke ve yarım çay bardağı karbonat dökün 15 dakika bekledikten sonra üzerine sıcak su dökün. Aynı işlemi tuz ve karbonatla da yapabilirsiniz. Eğer bu yöntemler yardımcı olmadıysa uzman ekiplerden yardım almalısınız.

 

 Gider Tıkanması Nasıl Açılır?

 

            Gider tıkanması nasıl açılır? Sorusunun cevabı birçok farklı yolla verilebilir. Gider tıkanıklığı doğal yollarla açılabildiği gibi kimyasal yöntemlerle de açılabilir. En iyi yol ise bir tesisatçı çağırmaktır.

 

 Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır?

 

            Tıkanan gider borusu nasıl açılır sorusuna bir kaç farklı cevap verilebilir. Doğal yöntemlerle su sirke tuz ve karbonat kullanarak gider tıkanıklarınızı açabilirsiniz. Aynı zamanda ince bir tel yardımıyla da tıkanıklıklarınızı açmanız mümkündür. Piyasada satılan lavabo aç ürünleri de başka bir seçeneğinizdir.

 

 Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma

 

            Banyo gideri tıkanıklığı açma en doğru biçimde profesyonellerce yapılır. Çünkü banyo giderinde diğerlerinden farklı olarak muhtemelen büyük bir su tıkanıklığı vardır.

 

            Gider tıkanıklığı her kişinin başına gelebilir. Ancak gider tıkanıklığı çözümü oldukça kolay olan bir sorundur.

Petek Tıkanıklığı 

Ne yazık ki tıkanıklıklar sadece Su ve gider tesisatlarında oluşmuyor. Tıkanan petekler ısıyı verimli kullanamadığı gibi aynı yakıtı da olması gerektiğinden fazla kullanıyor. Zamanla oluşan kireç ve yosunlaşmalar peteklerinizin iç duvarlarını kalınlaştırarak içeri salınan ısının dışarıya daha az çıkmasına neden oluyor. Evi ısıtmaya çalışan Kombi daha fazla Enerjiye ihtiyaç duyduğunu düşünerek daha uzun süre çalışıyor ve boşu boşuna fazla fatura ödüyoruz. Petek Temizliği yapılan hanelerde Faturalarda %30 düşüş sağlanıyor ve bu işlemler bedavaya geliyor. 

Petek Temizleme

45 dk 1 saat gibi bir zamanda gerçekleştirilen bu işlemden sonra farkı anında hissedeceksiniz. Dostlarınız için bize referans olacak kadar memnun kalacaksınız. Petek Temizleme hizmetlerimiz garantilidir ve kesinlikle mağduriyetiniz söz konusu değildir.

Petek Temizliği isimli makalemiz den daha detaylı bilgi alabilir iletişime geçerek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.