05326202649

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Hidrofor Temizleme

İstanbul Hidrofor Temizleme Servisi

Depolar günlük yaşantımız içinde birçok kişinin hayatını kolaylaştıran bir araç olarak görülebilmektedir. Su kesintilerinde en çok yardım alınan yer de su depolarıdır. Su depolarında bulunan suyun beklemiş su olması sebebi ile içilmesi öngörülmese de meyve ve sebze yıkamak için oldukça çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra zaman zaman kıyafetleri yıkamak için de depo sularından destek alınabilmektedir. Mikroplu su olarak tanımlanabilecek olan birikinti sularının temizlenmesi de son derece önemlidir. Bunun yanı sıra beklemiş su olarak bilinen depolar da zaman zaman temizlenmelidir. Hidrofor temizleme şirketi tarafından kolaylıkla yapılan bu temizleme işlemleri hem kolay hem de uygun fiyatlandırmalar ile sizin yanınızda bulunmaktadır.
Çamaşır ya da bulaşık makinelerine bağlı olarak kullanılan su depolarında ise zaman zaman birikintilerden sebep olan tıkanmalar ve çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. İstanbul hidrofor temizleme gibi destekler ile birikinti sularının temizlenmesi aksatıldığı zaman dizanteri, tifo, difteri, kolera ve hepatit gibi hastalıkların da kapınıza geldiğini ifade edebiliriz. Bu sebeple neredeyse her eski binada ve iş yerlerinde bulunan bu su depolarının temizlenmesi gerekmektedir. Hidrofor temizleme şirketi tarafından düzenli periyotlar halinde bu temizleme işlemi sayesinde atıkların ve tortuların uzaklaştırılması sağlanmaktadır. Yıllık olarak en az bir kere bu temizleme işlemleri şirketlerin uzman çalışanlarının desteği ile yapılmalıdır.

İstanbul Hidrofor Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak temizleme yapılacak olan binaya şirket tarafından randevu verilmektedir. Deponun tam olarak verimli bir şekilde temizlenebilmesi için deponun içindeki suyun tamamen boşaltılması gerekmektedir. Hava sirkülasyonu yapılması sayesinde randevu günü ekipler tarafından depolar aydınlatılmaktadır. Hidrofor temizleme şirketi desteği ile bu şekilde fazla su dalgıç sistemi olarak tabir edilen sistem ile dışarı atılmaktadır. Dezenfekte edilmiş kıyafetler kullanan çalışanlar depoya inmektedir. Ardından da 180 barlık basınçlı suyun deponun duvarlarını, tavanını ve tabanını temizlemesi sağlanmaktadır. Bu şekilde İstanbul hidrofor temizleme desteği ile depo içinde bulunan kum, çamur, balçık gibi maddeler dibe çökecektir. Hemen ardından da dibe çöken bu maddelerin dezenfekte işlemine geçilir. Bu işlemin 6 ayda bir tekrarlanması bakanlık tarafından önerilmektedir.

05 Mart 2017
112 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN