05326202649

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

 

Eskiden yapılmış evler günümüzde yapılmış fakat su tesisatı düzgün yapılmayan evlerde su kaçağı ortaya çıkmaktadır. Böyle evlerde su kaçağı tespiti yine günümüzde bu alanda uzmanlaşmış profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

 

Küçükçekmece, Sultangazi, Kadıköy gibi birçok ilçede hizmet veren su kaçağı tespiti yapan firmalar bulunmaktadır. Yeni yapılan bir evin su tesisatının çok düzgün yapılması gerekmektedir. Çünkü su tesisatının arıza vermesi daha sonra büyük sorunlara neden olmaktadır. Tesisatta meydana gelen ufak bir su kaçağı, evin huzurunu bozmakla birlikte eşyalara da zarar vermektedir. Su kaçak tespiti için günümüzde teknolojik cihazlar çıkmıştır. Bu cihazların ortaya çıkmasıyla su kaçağı tespiti daha kolay olmuştur.

 

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

 

Evinizin su tesisatında meydana gelen bir su kaçağını günümüzde tespit etmek artık çok kolaydır. Bu alanda hizmet veren firmadan randevu alarak su kaçağından kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespiti cihazı ile tesisattaki kaçağı tespit eden uzman ekip bu sorunu aynı gün içinde ortadan kaldırmaktadır. Randevu günü evinize gelen alanında uzman ekip, su kaçağı tespiti cihazı ile ilk önce su kaçağının olduğu bölgeyi tespit etmektedir. Nokta atışı ile tespit edilen yer işaretlenip bütün çalışma bu alanda yoğunlaşmaktadır.

 

Eskiden ise bir su kaçağını bulmak için neredeyse bütün ev kırılıp dökülmekteydi. Su kaçak tespiti için özellikle icat edilen bu cihaz sayesinde su tesisatı tamiratı daha kolay hale gelmiştir. Evinizde bulunan su kaçağı için yapmanız gereken tek şey, bu alanda uzman bir firmadan randevu almaktır. Randevu işleminden sonra evinize gelen ekip, aynı gün içerisinde sorunu çözmektedir. Herhangi bir malzemeye zarar vermeden gerçekleştirilen bu işlem, son derece uygun fiyata yapılmaktadır.

 

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

 

Su kaçağını tespit etmek ve onarmak günümüzde uygun fiyatlara yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti fiyatları evden eve değişebildiği gibi su tesisatının durumuna göre değişebilmektedir. 20 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlara göre tespit edilen su kaçağı, sorunun büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Sadece su kaçağı tespiti için ödeyeceğiniz miktar ile tesisatın onarımı için ödeyeceğiniz miktar farklılık göstermektedir. Su kaçağı tespiti fiyatları yukarıda belirttiğimiz aralıklar dadır.

 

 

03 Kasım 2016
216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN