05326202649

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL TIKANIKLIK AÇMA – SU SIZINTISI TESPİTİ

İstanbul Tıkanıklık Açma – Su Sızıntısı Tespiti

Bu gün ele almak istediğimiz bu iki konu her ne kadar birbirleri ile alakasız gibi görünse de aslında birbirlerini tetikleyen iki etken olabiliyor. Tesisatın içinde biriken atıklar zamanla Su Sızıntısı Tespitinde ortaya çıkıyor çünkü tıkanıklıklar suyun kendine başka bir yol aramasına sebep olabiliyorlar. Su sızıntısı duvarlarda nem yaptıktan sonra çürümeye kadar gidebiliyor ve Kameralı Tıkanıklık Açma Cihazları ile daha fazla ilerlemeden tespit edilebiliyorlar. Yeni Nesil Tesisat olarak son teknoloji akıllı sistem robotlarımızı kullanarak evinizi tahrip etmeden tespitlerimizi gerçekleştiriyor. Dilerseniz kırmadan Tıkanıklık Açma işlemlerine başlıyoruz. Tabi Su Sızıntısı olan tesisatlarda bunu yapmamız mümkün değil çünkü o pi-maş değişmeden sorunu kökten çözümlemek pek mümkün olmuyor. Bizleri Türkiye’mizin her noktasından arayabilir detaylı bilgi alabilir ve kaliteli hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

İstanbul Tıkanıklık Açma

Zaman zaman evimiz de iş yerimizde her an her yerde karşımıza çıkabilecek ve artık olağan dediğimiz sorunlardan bir tanesidir bu bu sorun artık o kadar kolay çözülüyor ki sizde hayret edeceksiniz. Önce Tıkanıklık Tespiti yapıyor ve müdahale etmemiz gereken noktayı Noktasal olarak kesinleştirdikten sonra %90 oran ile Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kamera ile incelenen tesisat şüphe bırakmayacak şekilde kontrol edildikten sonra uygunsa tazyikli su ile veya darbeli yöntemler ile tıkanıklık gideriliyor ve sizi bu tür küçük sorunlardan kurtarıyoruz.

Peki Tıkanıklık Açma işleminde bu sistemler neden bu kadar önemli ?

Bu sorunun cevabı eski yöntemlerde saklı. Aslında saklıda değil resmen ortada. Bu gibi aksiliklerde 2 seçeneğiniz var ya tesisattan içeri rastgele bir kablo uzatarak tıkanıklığa ulaşabilirseniz yerini tahmin etmeye çalışacaksınız ve rastgele bir yeri kıracaksınız ya da hiç bir yeri kırmadan Yeni Nesil Tıkanıklık Açma cihazları ile tıkanıklığı tespit edip sadece o noktaya bir kılavuz yardımı ile baskı uygulayarak tıkanıklığı gidereceksiniz. İlk seçenek oldukça zahmetli ve doğruluk payı çok düşük. Aynı zamanda duvarlarınızın oldukça harap olduğunu hayal edin. Bunu hiç birimiz istemeyiz çünkü bu bize hem zaman hemde nakit kaybettirir. Diğer Tıkanıklık Açma seçeneğinde ise bu tür sorunlara asla yer verilmez ve çok kısa bir sürede sorun tamamen ortadan kalkar hemde neredeyse yok pahasına.

Su Sızıntısı Tespiti

Su sızıntısı neden oluşur ? Nasıl tespit edilir ? Nasıl Onarılır ?

Tek tek gitmek gerekirse su sızıntıları bir çok sebepten oluşabilir yalnız bunların başında tıkanıklıklar gelir giderlerin tıkanması pis suyun başka bir yol aramasına sebep olabilir bu nedenle Su Sızıntısı Tespiti yaparken karşımıza tıkanıklıklar da çıkabiliyor. Tek başlıca sebep tabi ki bu değil, tıkanıkların yanı sıra depremler de bu tür su sızıntılarına sebep olabiliyor. Su Sızıntısı Tespiti kırmadan yapıldığında bir çok maddi hasarında önüne geçilmesini sağlıyor.

Nasıl Tespit Edilir ?

Isı ve ses duyarlı cihazlar tesisatınızı baştan sona aramamıza olanak sağlıyor. Bunu define arayan bir hazine avcısının kullandığı altın detektörleri ile bir tutabilirsiniz. Su Sızıntılarını tıpkı bir hazine avcısı gibi arayan personellerimiz noktasal tespiti gerçekleştirmeden asla her hangi bir yeri kırıp dökmüyorlar. Bu da bizlerin verdiğimiz hizmete ne kadar önem verdiğimizi gözler önüne seriyor.

Nasıl Onarılır ?

Su Sızıntısı Tespiti yapıldıktan sonra en kesin yöntem kesinlikle çatlak olan gider borusunu değiştirmektir. Bunu en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için ve bir daha aynı yerden aynı sorunu yaşamamanızı garanti edebilmemiz bizim için gerçekten önemli. Kırılan bölge gider değişiminin ardından aynı şekilde kapatılarak hiç tamir görmemiş gibi olmasını sağlamak memnuniyetiniz için çok önemli Su Sızıntısı her yerde karşılaşabileceğiniz ama onarımı da mümkün olan bir hasardır yalnız ihmal edildiğinde daha büyük sorunlar doğurabilir. Dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz

Su Sızıntısı her ne kadar can sıkıcı olsa da sürekli yaşayacağınız bir sorun değildir özellikle işini bilen kişiler tamir ettiğinde garanti verecekleri için aynı yerden aynı şekilde bir sorun ile daha karşılaşırsanız ücretsiz onarım yaptırabilirsiniz.

İstanbul Yeni Nesil Tesisat her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışır ve asla mağdur olmanıza göz yummaz. En iyi reklam müşteriye yatırım yapmakla olur. O yüzden bizleri aramaktan hiç bir zaman çekinmeyin. Her hangi bir hizmet almasanız dahi bizlere bir şeyler sormanız hoşumuza gidecek.

28 Eylül 2016
228 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN