05326202649

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL TIKANIKLIK AÇMA USTALARI

Yeni Nesil bünyesinde çalışan tıkanıklık açma ustaları işlerine yıllarına vermiş deneyimli personellerden oluşur ve tesisat alanında olan uzmanlıkları sayesinde tüm sorularınıza cevap verebilecek yeterliliğe sahipler. İstanbul Tıkanıklık Açma Ustaları dakikalar içinde siz değerli müşterilerimizin sorunlarına bir çözüm bularak arızanın giderilmesini sağlayacaklar. Peki ustalarımızı hangi kriterlere göre seçiyoruz ve hangi özelliklere sahip olmalarını istiyoruz. Evinize gelecek olan ekibi tanımak isteyeceğinizi düşündük ve işte ustalarımızın genel profilleri

İstanbul Tıkanıklık Açma Ustaları

İşe başlangıç tarihinde 30 yaşını geçmemiş olmalarına dikkat ettiğimiz personellerimizin deneyimleriyle de göz doldurmaları gerekiyor. Analitik düşünce yetenekleri ve kriz yönetimleri iyi olmak zorunda ve bu yeteneklerini geliştiren personellerimiz kadromuzu oluşturuyor. Tıkanıklık Açma Ustaları yaptıkları işi ne kadar iyi yaparlarsa onlara geri dönüşünün o kadar iyi olacağını bildikleri için asla baştan savma çalışmaz ve sizleri kandırmazlar. Çünkü şirketimiz bünyesinden yaşanan her hangi bir disiplinsizliğin affedilmeyeceğini bilen Tıkanıklık Açma Ustalarımız İstanbul genelinde verdikleri tüm hizmetlerde üstün başarı gösteriyorlar.

tıkanıklık açma servisi

tıkanıklık açma işlemi

Tıkanıklık Açma işlemi neden gerekir ?

İstanbul Nufüs yoğunluğu ile boğuşurken bunca insanın tükettiği şeylerin bir sonucu olmak zorunda kent giderlerinin arada bir çıkarttığı sorunlar gibi evimizde ve iş yerimiz de de her an bu tür bir sorun ile karşılaşabiliriz. Bu sorunu çözecek olan İstanbul Tıkanıklık Açma Ustaları işlerinde ne kadar iyi olursa aynı sorunları yaşamamız o kadar zor olur. Yalnız amatör tesisat ustalarının müdahil olduğu arızaları düzeltmek bazen yeniden tesisat döşemekten daha zor olabiliyor. Tıkanıklık Açma işlemi sırasında kırılan pimaşlar zedelenen tesisatlar ve arızaların farkına günler sonra varan müşterilerimiz. Sonuç aradığınız tesisat ustasına asla ulaşamazsınız. Yeni Nesil Tesisat ta böyle bir şey söz konusu değildir çünkü pirim yöntemiyle çalışan şirketimiz yapılan hatalarda da çeşitli kesintilerle personellerini uyararak aynı sorunların önüne geçmeye çalışır. Tıkanıklık Açma konusunda da Türkiye genelinde hizmet veren şirketimiz tüm şehirlerde bayilikler oluşturarak onların disiplinlerini de müşterilerinden öğrenmektedir. İstanbul Tıkanıklık Açma Ustalarımız bir yana dursun Türkiye genelinde yapılan hatalar bayiliği kapatmaya kadar gidebilmektedir.

Tıkanıklık Açma Servislerimiz

Müşteri temsilciliğimizi aradığınız andan itibaren titizlikle takip edilen talepleriniz sizlere en yakın bayiye ulaştırılarak yola çıkmaları istenir. Evinize ulaşan ustalarımız Tıkanıklığı tespit ederek sizlere ve genel merkeze bilgi verirler. Tıkanıklık Açma işlemini başlatmanız durumunda tesisata müdahale etmeye başlar. Tesisatta olan sorun çözüldükten sonra Garanti kapsama kuponunuz ve faturanız teslim edilerek meskenden ayrılınır.

İstanbul Tıkanıklık Açma Ustalarımızda da olduğu gibi ekiplerimiz

oradan ayrıldıktan sonra çağrı merkezinden bir personelimiz sizleri arayıp memnuniyetinizi yapılan işlemi fatura bedelini ve garanti sürenizi bir kez daha teyit alır. Bu sayede kaliteli bir hizmet aldığınızdan emin olur ve memnuniyetinizi de garanti altına almış oluruz. İstanbul Tıkanıklık Açma Ustalarımızın müdahale ettiği bir tesisat daha sonra aynı yerden aynı şekilde bir arıza verirse tüm masrafları Yeni Nesil Tesisat tarafından karşılanarak mağduriyetiniz anında çözümlenecektir.

Biz sizi kaybetmememiz gerektiğini biliyoruz. Teknolojinin bu kadar geliştiği bir zamanda hata yapmanın ölümcül sebeplere maal olacağını biliyoruz o yüzden bize güvenebileceğinizi garanti ediyor saygılarımızı sunuyoruz.

İstanbul Tıkanıklık Açma

Diğer konularımızı mavi kelimelere tıkladığınız da bulabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

26 Eylül 2016
234 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN