05326202649

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti

Yeni Nesil Tesisat yıllardır hizmet verdiği semtinden çıkarak tüm Türkiye de aktif rol oynamaya başlıyor. Aradığınız takdir de İstanbul ve çevre şehirlere hizmet verebiliyorken artık Doğusundan batısına tüm Türkiye Cumhuriyetine hizmet vermek en büyük başarılarımızdan bir tanesi.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar oluştukça ve çağın ilerlemesiyle Tıkanıklık Giderme zorlaştıkça teknolojide aynı hızda ilerliyor ve bizlere sunduğu kolaylıklarla en iyi hizmeti sizlerin ayağına getirmemizi sağlıyor.

Robotlu Tıkanıklık Açma

Akıllı robotlar sayesinde tesisatımız da bulunan Tıkanıklıkları Gidermekle kalmıyor aynı zamanda tesisatımızın daha uzun süre tıkanmadan dayanması için mümkün olduğu kadar temizliyoruz.

Kameralı Tıkanıklık Tespiti

Biraz önce bahsettiğim Robotlu Tıkanıklık Açma sistemi ile benzer olan bu cihazımız ucundaki kamera ile bizi tesisatta gezdirerek nerede tıkanıklık olduğunu bulmamızı sağlıyor. Bulduğumuz tıkanıklığa en uygun müdahaleyi belirliyor ve tamirata başlıyoruz bu sayede

Kırmadan Tıkanıklık Açma

İşlemlerimizi gerçekleştirmiş oluyoruz. Tabi bu sistem bizlere sadece Tıkanıklıkları göstermekle kalmıyor aynı zaman tesisatımız da ki çatlak ve darbeli noktaları da göstererek ilerde oluşabilecek sorunlara karşı önlem almamızı sağlıyor

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Bazen sızıntılar o kadar küçük oluyor ki Kameralı sistemler ile bulmak ne yazık ki mümkün değil. Bu zamanlar da sese duyarlı Akıllı sistemler sayesinde Nokta atışı ile Su Kaçağı Tespiti yaparak sadece gereken noktaya müdahale ediyoruz.

 

16 Eylül 2016
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Erhan sözel dedi ki:

    su kaçağında bana göre çok iyi hizmet veriyorsunuz Zaman olarakta çok hızlısınız ben çok beğendim ve memnun kaldım.

BİR YORUM YAZIN