05326202649

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL TIKANIKLIK AÇMA VE TESPİT HİZMETLERİ

İstanbul Tıkanıklık Açma ve Tespit Hizmetleri

Tesisatta oluşan tıkanıklıklar bazen oldukça zor bulunur. Eski yöntemler ile tıkanıklık aramak kırarak dökerek gerçekleştiğinden oldukça zahmetli ve masraflıydı. Yalnız gelişen teknoloji ile birlikte Tıkanıklık Tespiti çok kolay. Noktasal Tıkanıklık Tespiti yapıldıktan sonra Tıkanıklık Açma işlemi de bir o kadar kolaylaşıyor. Sizinde her hangi bir yerde tıkanıklık oluşursa Yeni Nesil Tesisatı arayarak çok kısa bir sürede çözüm bulabilirsiniz.

İstanbul Tıkanıklık Tespiti

Tesisatımız bildiğiniz gibi birbirine bağlantılı su veya gider borularından meydana gelir. Tıkanıklık oluşan noktalar duyamayacağımız düşük desibeller de ses yayar Tıkanıklık Tespit cihazları bu ses ve ısıları algılar ve bizlere tıkanıklığın olduğu noktayı 12 den vuracağımız şekilde gösterir. Bizde bu sayede sadece tıkanıklığın olduğu noktaya müdahale etme imkanı buluyoruz. Bu sayede çok kısa bir sürede sorun çözülüyor

İstanbul Tıkanıklık Açma

Tespit yapıldıktan sonra tıkanıklığın yoğunluğuna göre gerçekleştirilen 2 yöntem mevcuttur. Bunlardan bir tanesi sadece tıkanıklığın oluştuğu bölge kırılarak sadece müdahale isteyen noktaya işlem yapılarak gerçekleştirilir biraz daha zahmetlidir ama arkamızda iz bırakmadan yaptığımız için her hangi bir sorun teşkil etmez. Diğer Tıkanıklık Açma işlemi daha yoğun kullanılmaktadır ve her hangi bir kırıp dökme işlemine gerek bırakmaz. Tesisatta tıkanıklığa en yakın noktadan içeriye salınan kılavuz kablo yardımı ile Kameralı Tıkanıklık Açma Cihazları ile yapılır ve dakikalar içinde sorun kökten çözülür.

tüm işlemler bittikten sonra tesisat temizlenerek tekrar böyle bir sorun oluşmasını güçleştirir ve uzun süre gönül ferahlığı ile evinizin tadını çıkartabilirsiniz. İstanbul’da Tıkanıklık Açma işlemi yaptığımız tüm tesisatlar bizim garantimiz altındadır daha sonra oluşan her hangi bir tıkanıklık ücretsiz onarılacaktır.

06 Ekim 2016
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN