05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizliğinde Kampanya

Petekler her zaman için özel bakım ister. Uygun fiyata bakım ve onarım yapan şirketimiz, aradığınız ve beklediğiniz indirim kampanyalarıyla mükemmel ve etkili çözümleri sizler için sunmaktadır. Petek temizliği kampanyası düzenleyen firmamız, süper indirimli tarifelerle peteklerinizi temizleyerek, kış aylarında faturanızın düşmesini sağlamaktadır.

0532 620 26 49

 Etkili Çözüm Adresiniz

Kombi temizleme işlemlerinde, orta kısımdaki özel bölüm temizlenir. Baca fanı ve diğer kısımlar temizlenir. Petek temizliği kampanyası ile yapılan işlemlerle, kireç tortuları temizlenmektedir. Özel makinelerle yapılan temizleme işlemlerini uygun fiyat seçenekleriyle hazırlayan kuruluşumuz, 120 lira gibi uygun bir fiyatla kesin çözüm sunmaktadır.

 Hızlı ve Etkili Çözüm

Bizi aradığınız zaman müşteri hizmetlerimiz adresinizi alarak hızlı ve etkili bir şekilde evinize gelmektedir. Evinize gelen ekiplerimiz, takım çalışmasıyla hızlı bir şekilde bakım işlemini bitirmektedir. Bakım işlemlerinde size uygun zaman dilimi tercih edilmektedir. Gün boyu birçok adresi gezen ekiplerimiz, petek temizliği kampanyası kategorisinde kış boyu rahat edeceğiniz etkili çözümler sunmaktadır. Faturanızın indirimli gelmesi için en önemli unsur olan petek temizleme işlemleri, petek içindeki pis suyun temizlenmesi ve tesisattaki kireçlerin temizlenmesi gibi birçok işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 Bakım İşlemlerinin Önemi

Kombinizin temizliği ve bakımı, kış aylarında sorunsuz ısınmanız için önemlidir. Kış ortasında kombinizin bozulması ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Özellikle şiddetli soğukların bastırdığı bir anda kombinin bozulması ciddi problemleri beraberinde getirmektedir. Kışa girmeden yapılması uygun olan kombi bakımı, aradığınız pratik çözümleri sizler için sunmaktadır. Temizlenmeyen kombiler zamanla parçaları bozmaya başlar. Parçaların bozulmaya başlaması ile birlikte arıza daha büyük boyutlara gelir. Masrafınız artar. Petek temizliğinin ihmal edilmesi öncelikle faturanın çok gelmesine neden olur. Peteğin yüzeyi kireç ve kirle kaplanması nedeniyle peteğin ısınması zorlaşır. Gözeneklerin kireçle tıkanması ile sıcak su peteğin bir kısmına gitmez. Doğal olarak içerisi ısınmaz. Bu durumda kombi sahibi dereceyi artırır.

Faturaların kabarık gelmesinin nedenlerinde biri de budur. Petek temizliği kampanyası ile sizi bu durumdan kurtaran firmamız, kış aylarında gönül rahatlığı ile ısınmanızı sağlamaktadır. Yakıt giderlerinin azalması için yapılacak en iyi iş kombi ve petek temizliğidir.

11 Ocak 2018
126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN