05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Kartal Petek Temizleme

Kartal Petek Temizleme

Her bir kaç yılda bir yapılması gereken yalnız çoğu kişinin bilmediği ve yapmadığı petek temizliği ev az evimizi temizlemek kadar gerekli ve önemli bir husustur. Peki ya siz kaç yılda bir yaptırıyorsunuz ? Kartal Petek Temizleme ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimizin evlerine kadar gelip olduğu yerde tüm Petek, Kombi ve Şofbenlerinizi temizliyor kireç ve kirden kurtarıyoruz. Hala duruyor musunuz arayın gelelim.

Kartal Petek, Şofben ve Kombi Temizleme

Bölgede bulundurduğumuz ekibimiz ile dakikalar içinde yanınıza gelerek ve yine dakikalar içinde temizliği yaparak sizi bu durumdan kurtarıyoruz. Akıllı sistem cihazlarımız ile gerekli kimyasalları kullanarak Petek Temizleme işlemini gerçekleştiriyor ve daha az fatura ödeyerek daha çok ısı üretilmesini sağlıyoruz. Kombinin, Peteğin veya Şofbenin giriş ve çıkışlarına cihaz bağlanarak yapılan bu işlem her hangi bir kirlilik yaratmadan hem kısa sürede hemde daha sağlıklı çalışmasını sağlıyor.

Kartal Petek Temizleme Fiyatları

Bu işlem evinizdeki petek sayısına göre fiyatta değişiklik gösterdiği için net bir fiyat belirtmemiz mümkün değildir yalnız sandığınızdan çok daha ucuza mal olacağı kesindir. Aynı zamanda bu bedel bir kaç ay içinde faturalarınızı az ödeyeceğiniz için kendini amorti edecektir.

Sökmeden Petek Temizleme ve Garanti

Elektronik cihazlar ile yapıldığından kesinlikle ek bir ücret ödemez ve neye ne için para ödediğinizden emin olursunuz. Ayrıca bir kaç ay içinde faturalarınız da bir değişiklik olmaz ise veya siz bu işlemin hiç bir işe yaramadığını düşünürseniz gelip tekrar temizlik yapmak boynumuzun borcu olsun ve her hangi bir aksilik yaşarsanız kesinlikle paranız iade edilecek ve sizde güven içinde kaliteli bir hizmet alacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Maltepe Petek Temizleme Makalesini okumak için lütfen mavi tıklayınız. Orada da işinize yarayacak bilgiler olduğuna eminim. Lütfen bir hizmete para ödemeden önce iki kere düşünün.