05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Kazan Temizleme

Nasıl petek temizleme işlemini yeni öğreniyorsak aslına bakarsanız kazan bakımının önemini de yeni yeni öğreniyoruz. Merkezi sistem ısıtma sistemlerinde Kazan Temizleme işleminin ne kadar önemli olduğunu veya nasıl yapılması gerektiği konusunda çok az bir bilgiye sahibiz toplum olarak. Kazan Temizleme işlemi genel olarak anlatmak gerekirse tüm katlarda ve ayrıca kazanın içine yapılan temizlik uygulamasıdır.

Kazan Temizleme

Kazan Nasıl Temizlenir ? Tüm binanın petek ve sıcak su tesisatı makineler yardımı ile temizlendikten sonra kazanın içine girerek temizlenir. Kazanın temizlendiği den emin olmadan kazanı kapatmak büyük sorunlara sebep olabilir özellikle dikkat edilmesi gereken Kazan Temizleme işlemi doğru şekilde durulanamadığı takdir de ileride başınıza daha büyük sorunlar açabilir ve tekrar tekrar yıkatmak zorunda kalabilirsiniz. Sıvı sabun gibi temizlik maddeleri ile yapılmaması gereken kazan temizleme işlemleri tesisatı tıkayarak sıcak su hatta doğal gaz yollarının önünü kapatabilir ve kesinlikle memnun kalmayacağınız sonuçlar doğurabilir.

Kazan Temizliği Neden Yapılır ?

Uzun süre kullanılan kazanlarda ister istemez belli bir miktar kir birikecek ve bu kir zamanla sıcak su ve doğal gaz tesisatına kaçabilir. Bu gibi durumlarda petekler tam anlamı ile ısınamaz Kazan Temizleme işlemi işte tamda bu nokta da hayati önem kazanıyor. Kazanlar temizlendiğinde daha rahat çalışan ısınma sistemi daha az yakıt ile daha fazla ısı üreterek az fatura ödemenizi fazla ısınmanızı sağlıyor.

Kazan Temizletme Fiyatları

Kazan Dairesi Temizleme sadece kazan temizlenmediğinden sadece yerinde tespit yapılarak fiyat verilebilir. Bina da bulunan kat ve petek sayısına göre değişiklik gösteren rakamları Ücretsiz Kazan Dairesi Kontrolü ile yeninesiltesisat.com dan öğrenebilirsiniz. Binanızın tüm ısınma tesisatının temizlenmesinin ne kadar tutacağını öğrenmek için bizi arayıp sizlere bir ekip yönlendirmemizi isteyebilirsiniz. Bu işlem kesinlikle ücretsizdir doğru fiyat vererek müşterilerimizi doğru yönlendirmek amacı ile uygulanır.

 

Garantili Kazan Temizleme Hizmetleri

Kazan ve ısınma Sistemleri Temizliği yapan şirketimiz verdiği tüm hizmetlerde bina ve tesisatın durumuna göre belli bir süre garanti vermektedir. Verdiğimiz garanti süresi içinde her hangi bir sorun oluşursa tekrar gelip Ücretsiz bir şekilde olan sorunu gidereceğimizden şüpheniz olmasın.