05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Kötü Koku Tespiti ve Giderme

Evinizde iş yerinizde zaman zaman oluşan kötü kokular insanı bazen çileden çıkartabiliyor. Ne kadar aransa da bazen bulunamayan kötü kokuların kaynağı uzun süre kalarak eşyalarımıza siniyor ve tabiri caiz ise hayatı zehir ediyor. Neyse ki artık bu tür sorunlar çarezi değil.

Kötü Koku Tespiti

Giderlerde biriken atıklar veya fare ölüleri gibi kötü koku oluşturan şeyler çoğu zaman normal arama yöntemleri ile bulunamaz. Bu tür zamanlarda yardımımıza Kötü Koku Tespit cihazları yetişiyor. Kokunun yoğunluğunu ölçerek kaynağını bulmamızı sağlayan sistemler müdahale etmemiz gereken noktayı bize göstererek o noktayı temizlememizi kolaylaştırıyor.

Kötü Koku Giderme

Kokunun kaynağı tespit edildikten sonra genelde kırmaya gerek kalmaz Tazyikli Su ile Tıkanıklıklık Giderme cihazlarımızı kullanarak bölgeyi güzelce temizler ve kötü kokuların ortadan kalkmasını sağlayabiliriz. Yalnız bazı kir toplulukları boruların içinde bir tabaka oluşturarak tazyikli sudan kurtulabiliyor. Bu gibi durumlarda kokunun olduğu noktadaki fayans çıkartılarak gider borusu değiştirilebilir ve 5 10 cm lik bir boru ile bu sorun tamamen ortadan kaldırılır.

Ne kadar sürer

Kırıp dökme işlemi gerçekleşse dahi sadece bir noktada bu işlem uygulandığı için bir kaç saat içinde onarım tamamlanır ve hiç bir şey olmamış gibi tadilat yapılan bölge önceki haline getirilir.

29 Ağustos 2016
282 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN