05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Kötü Koku ve Tıkanıklık Tespiti

Bizi en çok rahatsız eden konulardan bir tanesi olan tesisattan yayılan kötü kokular bazen o kadar imkansız noktalardan yayılır ki nereden geldiğini tespit etmek imkansızdır. Yeni Nesil Tesisat olarak Kokuya duyarlı Cihazlarımız ile Kötü Koku Tespiti yaparak kaynağı çok kısa bir süre içinde buluyor ve müdahale ediyoruz. Siz çayınızı içene kadar ekiplerimiz sorunu kökten çözmüş oluyor. Devamını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Kötü Koku Tespiti

Örnek vermek gerekirse en basitinden lavaboda yıkadığımız bulaşıklardan gidere kaçan yemek artıkları zamanla orada çürüyerek dayanılmaz kokulara yol açar. Haliyle giderin içini göremeyeceğiniz ve müdahale edemeyeceğiniz için gözle görmeniz imkansız gibidir. Kötü Koku Tespiti yapıldıktan sonra müdahaleye başlayan ekiplerimiz giderken içeri Kameralı Tıkanıklık Açma cihazları yardımı ile noktasal tespiti gerçekleştirir ve sorunun büyüklüğü yoğunluğunu ölçerek en doğru işlemin hangisi olacağına karar verir.

Tıkanıklık Açma

Bu tür arızalarda akıllı sistem tıkanıklık Açma cihazlarımızı kullanarak tespit ettiğimiz noktayı gerekiyorsa tazyikli su ile yıkadıktan sonra kokunun kesildiğinden emin olarak bölgeyi terkederiz. Kesinlikle tesisatta hiç bir hasar bırakmadan gerçekleştirilen Tıkanıklık Açma işlemi yemek artıklarının oluşturduğu tıkanıkları %100 oranında temizlemekte ve tekrar oluşumunu güçleştirmektedir.

Yeni Nesil Tesisat

Yıllardır hizmetlerini sürdüren şirketimiz Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamış ve tüm şubeleri ile garantili hizmetler sunmakta müşterilerinin sorunlarını en kısa ve en hızlı şekilde çözmektedir. Aynı zamanda başınıza ekstra masraflar çıkartmadan kullandığımız cihazlar ile fiyat bakımından da çok uygun çözümler sunmaktayız.

cagri-merkezi

Yeni Nesil Tesisat Çağrı Merkezi vectör

 

Telefonun başında aramanızı bekleyen çağrı merkezi personellerimiz alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır ve sorularınıza cevap verebilecek potansiyele sahip elemanların arasından seçilmiştir. Merak ettiğiniz her şeyi onlara sorabilir, tüm sorunlarınıza bir çözüm bulabilirsiniz.

 

22 Eylül 2016
255 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN