05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Lavabo Tıkanıklığı Giderme ve Kötü Koku Tespiti

Lavabo Tıkanıklığı Giderme ve Kötü Koku Tespiti

O pis kokular hayatı bazen insana zehir edebiliyor. Giderlerimizde biriken yemek artıkları gibi kokuya el verişli maddeler gerçekten çözülmesi gereken büyük bir sorun. Yeni Nesil Tesisat robotları ile çok kısa bir süre içinde Lavabo Tıkanıklığı giderme ve Kötü Koku Tespiti gerçekleştirilerek bu sorunlardan kurtulmanıza olanak sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için çağrı merkezimizi Türkiye’nin her yerinden bizleri arayabilir İstediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Giderme

Bu sorun için bir çok çözüm olabilir ama en etkilisi temizleyerek ilerlemektir bu tartışmasız kabul edilebilir bir yöntem. Yalnız kendi kendimize bu sorunları bazen gideremeyebiliriz. Lavabo Tıkanıklığı Giderme kendi imkanlarınız ile gerçekleştirilebilecek bir şey olsa da temizlemek inanın bu kadar kolay olmayacak. Bu yüzden her zaman profesyonel bir ekip tarafından onarılmasını tavsiye ediyoruz. Bu uzun süre aynı sorunla tekrar karşılaşmamanızın garantili bir yoludur. Kötü Koku Tespiti yapmadan tahmin yöntemleri ile sorunu kalıcı olarak çözmek pek mümkün olmayacaktır. Bir alt başlıkta bahsedeceğimiz koku tespiti bazı tesisatlarda hayati önem taşıyabilir.

Kötü Koku Tespiti

Elektronik cihazlar ile kötü kokuları nokta atışı yaparak tespit etmek çok kolay. Bu sayede yaptığımız işlemin daha kısa sürmesi ve daha az maliyetli olması kaçınılmaz. Bu sadece bizim değil sizinde yararınıza çünkü tesisatta bir daha böyle bir sorun olması %90 oranında engellenir. Tabi bu tür sorunların oluşması Kötü Koku Tespitini gerektirecek işlemler kullanım şekline göre değişmektedir. Yalnız biraz daha dikkat ederek bu oranı %100 e çıkarmanız mümkündür. Kötü kokular belli bir miktarda ısı yayar bu ısı Kötü Koku Tespit cihazları ile ölçülerek kokunun nereden geldiği tespit edilir ve o noktaya müdahale edilir.

Tıkanıklık Açma

Kötü kokular genel olarak tıkanıklıklardan meydana gelir tıkanıklıklar ise kameralı, darbeli ve tazyikli su ile kırmadan dökmeden açılır. Tıkanıklık Açma işleminin ardından tazyikli su ile temizlenen gider aynı sorunun tekrar meydana gelmesini engeller.

Aynı yerde garanti verdiğimiz süre içinde tekrar eden sorunlar aynı gün içinde onarılacak ve kesinlikle ücretsiz olacaktır. Bu sayede bize olan güveniniz sarsılmayacak ve verdiğimiz hizmetin kalitesini ispat etmiş olacağız.

28 Eylül 2016
247 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN