05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Maltepe Petek Temizliği

Petek Temizliği her geçen gün biraz daha önem kazanıyor. Yıllarca çalışıp verimliliğini kaybeden petek ve kombilerin imdadına Petek Temizliği yapan firmalar yetişiyor. Peki siz en son ne zaman petek temizlediniz ?

Maltepe Petek Temizliği

Maltepe bölgesinde sizin için bekleyen ekibimiz en kısa sürede istediğiniz yerde olacaktır. Elektronik cihazlar ile gerçekleştirilen Petek Temizleme işlemleri siz değerli müşterilerimizin daha az fatura ödeyerek daha fazla verim elde etmesini sağlayacaktır.

Maltepe Petek Temizliği Fiyatları

Petekler temizlendiğinde daha az ısıyı bile daha fazla yayacağından faturalarınız oldukça düşecek ve kesinlikle maliyetini çıkararak bedavaya gelecektir. Yine de bir fiyat vermek gerekirse Bir peteğin ortalama temizlik fiyatı 30 TL olarak belirlenmiştir. Bu örnek ile evinizde ki peteklerin sayısına göre ortalama bir hesap yapmanız mümkündür. Maltepe Petek Temizliği Fiyatlarını hesaplarken peteğin boyutu sayısı gibi etkenlerin fiyatlarda değişiklik göstermesi kaçınılmazdır. Hesapladığınız fiyatın altında bir hesap çıkabilir.

Maltepe Petek Temizleme Garantisi

Petekler temizlendikten sonra her hangi bir verim değişikliği gözlemlenmediği zaman bizleri tekrar aramaktan çekinmeyin garanti süresi içinde verim vermeyen tüm petekler tekrar temizlenecektir.

Kartal Petek Temizleme

Kartal semtinde olan ekibimiz de aynı hizmetleri vermek için sizlerin aramasını bekliyor. Tüm İstanbul da her yerde aynı zamanda hizmet verme imkanımız vardır.

03 Aralık 2016
281 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN