05326202649

Sosyal Medyada Biz}

NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ VE SU KAÇAĞI ONARIMI

NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ VE SU KAÇAĞI ONARIMI

Duvarlarınızda oluşan rutubet her zaman doğal yollarla meydana gelmiş olmayabilir. Bazen sinsi su kaçakları da uzun zaman boyunca hissettirmeden duvarlarınızda gezinebilirler. Bu sinsi arızalar siz farkına bile varmadan duvarlarınızı çürütebilir. Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Onarımı geciktiğinde düşük bir ihtimal dahi olsa duvarı kırıp baştan örmek gerekebilir. Bunların olmasını istemiyorsanız şüphelendiğiniz zaman tesisatı bir kontrol ettirin derim. Bakalım detayları nasılmış.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Elektronik cihazlar ile gerçekleştirilen bu işlem tüm tesisatınızı tarar ve nerede bir çatlak bir arıza varsa bizlere bildirir. Bu sayede Su Kaçağının olduğu noktayı tespit eder ve tesisatın sadece hasarlı olan noktasına müdahale etmemizi sağlar. Noktasal Su Kaçağı Tespiti sadece ustalarımız için değil sizin içinde oldukça faydalı bir işlemdir çünkü tesisatta hasar olan bölge dışında hiç bir yeri kırıp dökmemize gerek bırakmaz. Bu sayede ekiplerimiz oradan ayrıldığında hiç onarım yapılmamış gibi olacaktır. Sizde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilir ve bir teşekkür ile Su Kaçağı Onarımı yapan dostlarımıza veda edebilirsiniz.

Su Kaçağı Onarımı

Çok küçük kırıklar ile tesisatta başka her hangi bir yere müdahale etmeden arızalı gider borusunu değiştiren ekiplerimiz bir kaç saat içinde bu sorunu çözecek. Müşterilerimiz ile yakın dostluklar kurmayı hedefleyen yapımız ile her türlü kolaylığı sağlıyor verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Noktasal Su Kaçağı Tespiti de Onarımı da bizden sorulur. Siz siz olun bizden hizmet almadan kimseye işinde iyi demeyin.

 

30 Eylül 2016
242 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN