05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

 

Sanırım en sevimsiz bulduğumuz durumlardan biri yaşadığımız ya da vaktimizin büyük bir kısmını geçirdiğimiz mekanlarda oluşan su basması, su sızıntısı banyo veya mutfaklarımızda zaman zaman yaşadığımız tıkanıklıklar. Birçoğumuz bu durumun nasıl çözümleneceğini bilmeyiz ve doğal olarak gözümüzde büyütürüz. Ancak günümüzde teknolojik araçlar bu sıkıntıları çok kısa bir sürede tespit ediyor. Noktasal su kaçağı tespiti, günümüzde noktasal su kaçağı bulma cihazları ile çok rahatlıkla ve çok kısa bir süre de tespit edilebiliyor. Bu nasıl yapılıyor? Noktasal su kaçağı bulma nasıl yapılıyor? Alt başlıklarla inceleyelim.

 

1-Noktasal su kaçağı bulma Yüzeyi kırmadan noktasal su kaçak tespiti yapan cihaz tıpkı bir stetoskop gibi kaçağın olduğu yerdeki su sesini, suyun hareketliliğini, hatta sızıntı bir damla kadar az bile olsa onu dahi tespit etmek konusunda çok başarılı. Yüzeyin 50 m altındaki su kaçağını dahi tespit eden bu cihazlar, sayesinde arızalar daha kısa sürede tespit edilip onarılıyor, bütün zemin kırılmadığı için de sadece su kaçağı olan bölge kırılıp onarılıyor. Böylelikle az bir maliyetle sorun çözümlenmiş oluyor.

 

2-Noktasal su kaçak tespiti Kalorifer tesisatlarındaki kaçaklardan tutun, kombi tesisatları, yerden ısıtmalı tesisatları kırmadan dökmeden kaçağı tespit eden cihazlar var olan durumu bozmadan kimyasal ilaçlar kullanılarak da tamir edilebiliyor.

 

3-Su kaçağı tespiti cihaz fiyatları kalitesine, kapasitesine göre oldukça değişiklik gösteriyor. Piyasada bulunan değişik marka cihazlar bulunmaktadır. 100 TL den başlıyor 7000 TL ye kadar çok değişik cihazları piyasada bulmak mümkün. Piyasada bulunan bu cihazların şarj yada pille çalışanları mevcuttur. Ayrıca tüm ürünler 2 yıl firma garantili. Bu cihazlar hassas sensörleri sayesinde tüm beton, fayans, mermer, taş gibi sert zeminlerde başarılı tespitler yapmaktadır.

 

4- Su kaçağı tespiti Anadolu yakası geniş servis ağı ile Anadolu yakasının birçok semtinde 7/24 hizmet veren bir servis ağına sahip. Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye, Pendik, Maltepe, Kurtköy de ve Anadolu yakasının daha birçok yerinde bu hizmeti veren firmalar var. Bu firmalardan size en yakın olanı arayarak sorununuza en kısa sürede çözüm bulmanız mümkün.

 

5- Su kaçağı tespiti Beşiktaş bölge olarak çok geniş bir alana sahip. Beşiktaş bölgesinin tamamına yine 7/24 ulaşılabilecek bir şekilde hizmet verilmekte. Termal kameralarla noktasal su kaçağı tespitini en kısa zamanda yaparak çözümün de en kısa şekilde giderilmesi sağlanıyor.

 

6- Su kaçağı tespiti Kadıköy İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Kadıköy bölgesinin geniş bir kesimine hizmet veriyor. Noktasal su kaçağı tespiti konusunda teknolojik teknik donadım ve ekip çalışmalarıyla 7/24 hizmet veriyor. Hemen hemen tüm firmalar verdikleri hizmete maksimum bir yıl garanti vererek sorunu uzun vadeli çözme konusunda çok başarılılar.

09 Kasım 2016
272 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN