05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizleme ( Neden ve Nasıl Yapılır ? )

 

Petek Temizleme

petek-temizlemeEv, ofis ya da iş yerlerinizin daha iyi ısınması ve elektrik faturalarından tasarruf etmeniz adına her 2 yılda birdüzenli olarak peteklerin izi temizletmek zor
unda olduğunuzu biliyor muydunuz? Kalorifer sisteminin önemli bir parçası olan petekler; temizlenmediği takdirde yeterince ısıtmamak la kalmıyor, elektrik faturalarına da yüksek miktarlar olarak yansıyor. Bu yüzden de düzenli olarak petek temizleme hizmeti almak gerekiyor.

Petek temizliği neden gereklidir?

Petekler; kombi ya da kalorifer kazanında ısınan suyun belirli pompalar vasıtasıyla sirkülasyona uğraması ve peteklere ulaşması ile çalışan ve ülkemizde hemen hemen çoğu ev, iş yeri ya da diğer mekanlarda kullanılan ısıtma araçları içerisinde yer alıyor.

Düzenli olarak gerçekleştirilmeyen petek temizliği; peteklerde tortu ve kireçlerin zamanla birikmesi ve adeta birer katman haline gelmesi anlamına geliyor.

Petek temizleme işlemleri nasıl yapılır?

Su tesisatı hizmeti veren firmamız; su yalıtımın yanı sıra ısı yalıtımına dair tüm ihtiyaçlarınızda da yanınızda oluyor, kalorifer ve kombi temizliğinin yanı sıra eksiksiz bir petek temizleme hizmeti veriyor.

Türkiye’nin en iyi tesisat firmalarından biri olarak, öncelikle kalorifer ve petek tesisat borularında yer alan tüm kireç ve tortuları temizliyor; petek temizliğine sadece petek borularını yıkamak olarak bakmıyoruz. Peteğin alt katmanlarında birikmiş olan tüm kireç katmanlarından peteklerin izi arındırıyor; kalorifer peteklerin izin daha iyi ısıtmasına olanak tanıyoruz.

Tüm petek, kombi ve radyatörlerinizin kaliteli cihazlar ile temizliyoruz; temizleme esnasında kireç sökücü özel kimyasal maddeler kullanıyoruz. Petek temizleme işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlıyor; yakıt giderlerine dair %30’a varan tasarruflardan yararlanmanıza vesile oluyoruz.

Petek temizleme fiyatlarımız

Petek temizleme fiyatlarımız; çoğu tesisat firmasına göre daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Bizler, ticari kazançtan öte müşteri memnuniyetini düşünen bir tesisat firması olarak, kurulduğumuz yıldan bu yana ‘Mutlu müşteri’ sloganımız ile büyümeye devam ediyoruz.

Bu yüzden de cazip fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile rakiplerimizden daima bir adım önde olmayı başarıyoruz. Petek temizleme fiyatlarımızın evin büyüklüğüne ve peteklerin yer aldığı oda sayısına göre değiştiğinin de altını çizmek istiyoruz.

Alanında uzman ve profesyonel bir ekip ile çalışmak, kaliteli ve ekonomik bir petek temizliği hizmeti almak için bizleri tercih edebilir; soğuk sonbahar ve kış aylarında tüm mekanlarımızın daha iyi ısınmasını sağlayabilirsiniz. Petek temizliğinin yanı sıra radyatör ve kombi temizliği ihtiyaçlarınızda da bizlere danışabilir, gönül rahatlığı ile bizlere güvenebilirsiniz.

19 Eylül 2016
264 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN