05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizleme ve Tıkanıklık Açma

Evimizde kullandığımız doğal gaz sistemleri ısınma da büyük rol oynuyor. Yalnız bu sistemlerde diğer her şey gibi zamanla paslanma ve tıkanmalar ile birlikte verimliliğinden çok şey kaybeder. Bu sebepten faturalarınız normalden fazla gelir ve yeterli ısı elde edemezsiniz.

Petek Temizleme:

Yeni nesil Petek Temizleme ve Kanal Yıkama sistemleri ile gereken kimyasallar peteklerin ve tüm tesisatın temizlenmesini içindeki tüm paslanma ve kireçlenmelerin gidererek hem daha az enerji ile daha fazla ısı elde etmenizi hemde faturalarınız da hatırı sayılır bir düşüş olmasına yardımcı olur.

Tıkanıklık Açma:

Rutin olarak yaptırılması gereken Tıkanıklık Tespiti yapılmadığında tesisattaki birikintiler git gide kalıplaşarak bazen son teknoloji robotların bile açamayacağı sonuçlar doğurabilir. Bu durumda tıkanıklık olan bölgenin kırılması ve tıkanıklık olan borunun değiştirilmesi gerekebilir.

Yeni Nesil Tesisat hem Tıkanıklık Açma hemde Petek Temizleme alanlarında profesyonel ekipleri ile tesisatınızdaki tüm sorunları çözmek için yanınızda olacak.

08 Eylül 2016
238 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN