05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizleme ve Tıkanıklık Giderme

Petek Temizleme ve Tıkanıklık Giderme

Petek tesisatlarında tıkanıklık olduğunda ki emin olun bunu istemezsiniz bu size hem maddi hem manevi zarar verir. Tabi şimdi diyeceksiniz neden manevi zarar versin. Yüksek derecelerde bile doğru düzgün ısıtmayan bir petek size daha fazla fatura ödeteceği için Petek Temizleme işlemi yaptırmadığınız taktir de moraliniz de bozulacaktır. Çünkü daha fazla ödediğiniz halde yeteri kadar ısıtmayan petekler kimsenin hoşuna gitmez. En azından ben bu tür sorunların canımı sıktığını garanti ederim.

Petek temizleme

Petekler tıkanırsa ne olur ? Veya nasıl tıkanır ? Sürekli içinde su bulundurdukları için zaman içinde kireçlenmeye yenik düşmeleri çok normal çünkü su bizlere hayat verdiği gibi fazla ilişkide bulunmak zarar verir. Tıkanıklık Giderme işlemi yapıldıktan sonra peteklerin içindeki kireçlenmeler tamamen gideceği için hiç bir sorun yaşamadan 1. kademede bile farkı hissedeceksiniz.

Tıkanıklık Giderme

Tıkanıklıklar kireçlenmeler ile oluştuğu için her hangi bir tıkanıklık açma robotu ile bu işlem gerçekleştirilemez. Kireçlenmeler normal tıkanıklıklar gibi değildir. Oldukça geniş bir alanı tabaka şeklinde kapladıkları için her hangi bir kireç çözücü kimyasal olmadan Petek Temizleme işlemi mümkün değildir. Bu işlem de robotlar ile yapıldığından dakikalar içinde sorun çözülecek ve dostça el sıkışıp yanınızdan ayrılacağız. Sizde soğuk kış günlerinde en yakın dostunuz olan petekler ile daha güzel vakit geçirebilirsiniz 🙂

08 Ekim 2016
244 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN