05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizleme

Petek Temizliği

Ev ya da ofislerimiz de ısınma amacıyla kullandığınız kalorifer peteklerinizin yeterince ısınmamasından, peteklerinizin alt ya da üst kısmının yanmamasından ya da peteklerinizin ısıtma görevini hiçbir şekilde yerine getirmemesinden şikayetçiyseniz;  petek temizleme hizmeti almak için doğru adrestesiniz!

Bizler; Yeni Nesil Tesisat olarak; su tesisatında göstermiş olduğumuz tüm titizlik ve profesyonelliğimizi söz konusu petek temizliği olduğunda da gösteriyor; peteklerinizi ilk günkü kadar temiz bir hale getiriyoruz. Böylelikle peteklerinizin iç kısmında aşırı kir, toz birikmesinden dolayı oluşan tüm kireçlenme sorununu da çözmüş oluyor ve ısınma probleminizi tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Profesyonel, güvenilir, güler yüzlü bir tesisat ve petek temizleme firması ile çalışmak için bizleri tercih edebilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Petek Temizliği Esnasında Nasıl Bir Yöntem İzliyoruz?

 • İlk olarak peteklerinizin iç kısmında yer alan kireç ve tortuları temizleyebilmek adına kimyasal ilaçlar kullanıyor; peteklerinizin iç kısmını tamamen kaliteli olan ilaçlar yardımıyla temizliyoruz.
 • Koruyucu ilaçlar peteklerin izdeki kireç ve tortularının yumuşamasına ve çözülmesine yardımcı olduktan sonra bu çözünen kireç ve tortuları petek temizleme cihazlarımız ile peteklerin-izden dışarıya çıkarıyoruz. Bu noktada çoğu firmanın sadece peteklerin içine kimyasal ilaçla yetindiğini söyleyebiliriz. Lakin peteklerin iç kısmına sadece kimyasal ilaçlar atmak, peteklerin temizlenmesi aşamasında tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda çözünen kimyasalların da peteklerden dışarıya alınması gerekir.
 • Petek temizleme Aşamasında tamamen kireç ve tortulardan arındırdığımız peteklerinizin iç kısmına koruyucu ilaçlar koyuyor ve böylelikle peteklerinizin uzun süre boyunca tekrar kireçlenmesinin de önüne geçmiş oluyoruz. Koruyucu ilaçların da çoğu petek temizleme firması tarafından peteklere koyulmadığını ve bu durumun kısa sürede tekrar peteklerin ısınma maya neden olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Petek Temizliği Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Uzun süre petek temizliğinin yapılmadığı durumlarda kombi seviyenizi en yüksek ayara getirseniz de ev ve ofislerin-izdeki odaların yeterince ısınmayacağını söyleyebiliriz.

Petek temizliğinin yapılmaması, peteklerinizin düzgün bir şekilde çalışmayacağı anlamına geleceğinden peteklerinizin de yeterince ısıtmaması oldukça doğaldır. Bu durumda kombiyi en yüksek ayara getirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum da ay sonunda oldukça kabarık elektrik faturası ile karşılaşmanız anlamına gelebilir.

Yani hem elektrik faturanızda gözle görülür artışlar ile karşılaşmak hem de soğuk kış günlerinde daha iyi ısınmak için petek temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Petek Temizliği Yaptırmanız Gerektiğini Nasıl Anlarsınız?

 • Peteklerin-izin büyük bir bölümü ısıtmıyorsa(Özellikle yarısından aşağısı)
 • Kombiler iniz sürekli olarak pis sular ile kirlendiği için arıza yapıyorsa
 • Kombi filtresi petek kireç ve pis sularına bağlı olarak sürekli olarak tıkanıyorsa
 • En az 2 yılı aşkın süredir petek temizliği yaptırmadıysanız
 • Peteklerin-izin üst kısmı, alt kısmı ya da tamamı ısıtmıyorsa

Yukarıdaki durumlardan en az biriyle karşılaştığınızda petek temizleme hizmeti almanızın zamanının geldiğini söyleyebiliriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Bizler, sürekli olarak petek temizleme hizmetimizde kampanyalara giderek, öncelikle sizlerin bütçesini gözeten ve müşteri memnuniyetine öncelik veren bir firmayız. Kampanyalarımızdan ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.
 • Alanında uzman, petek temizleme konusunda tamamen eğitimli, güler yüzlü, sorun çözücü bir ekip ile çalışmak adına bizlerden yardım alabilirsiniz.
 • Petek temizlemenin incelikleri konusunda yetkin olan kurumsal bir firma ile işbirliği içerisinde hareket etmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere, sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşabilir, İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bizler; İstanbul’un her noktasına petek temizleme hizmeti götüren sektöründe lider bir tesisat firması olarak, bugüne kadar binlerce müşterimizi mutlu etmeyi başardık. Sizler de aramıza katılarak; tesisat ile ilgili tüm sorunlarınız da profesyonel ve samimi bir ekipten destek alabilirsiniz.