05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizliği Hizmeti

Profesyonel bir hizmet çatısı altında İstanbul bölgesi adına tüm Avrupa ve Anadolu yakası için firmamız bünyesinde petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Söz verilen zaman içerisinde ve 10 ayrı aracımız bünyesinde adresinize gelmekte ve bu alanda büyük bir tecrübe sağlamış kadromuz eşliğinde en doğru temizlik desteğini sunmaktayız. İster kış aylarında ya da yaz ayları kapsamında özellikle doğal gaz kullanıcıları adına büyük bir önem taşıyan petek temizliği hizmetini, periyodik olarak yaptırmanız sizlere aylık olarak gelecek faturalarda da büyük bir kar elde etme şansını sağlamaktadır. Özellikle de yaz aylarında çok fazla kullanılmayan kombi ile birlikte su petekleri bölgesine kadar devam eden borular içerisinde çok fazla su kullanımı gerçekleşmediğinde dolayı bu noktalarda belirli pislikler ortaya çıkar ve kireç katılaşma problemi oluşur. Bunun aksine kış aylarında çok fazla kullanımı gerçekleşen kombiniz, zaman içerisinde biriken kirli su nedeniyle buralarda dolaşan sıcak suyun istenilen en üst seviyede güçlü bir performans sunarak avantajlı bir kullanım imkanı vermez. Bu yüzden profesyonel bir destek almanın önemi oldukça büyüktür.

 Petek Temizliği Yapılmazsa Maliyet Artar

 

Kombinizin güçlü bir performans göstermesini ve aynı zamanda aylık olarak faturalara yansıyacak miktarının düşmesini istiyorsanız mutlaka periyodik bir temizlik hizmeti almanız gerekmektedir. Örneğin kış aylarında ortalama 250 TL gibi bir miktarı aylık olarak öderken, borular içerisindeki su kirliliği ve diğer farklı pislikler nedeniyle faturanız 450 ve hatta 600 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu fiyatların ortaya çıkmasında en büyük etken ise ev içerisinde ya da iş yerlerimizde daha fazla bir ısı elde etmek için kombinizdeki güç ayarını yükseltmenizdir. Özellikle de çocuklu ailelerde ev içerisinde daha fazla ısı gerektiği için bu tür şikayetlerin çok fazla geldiğini söylemek gerekir. Diğer şikayetler arasında ise kombi arızalı olduğu için kısıtlaması, peteklerin bir kısmının ısınırken bir kısmının ısınmaması, doğru petek temizliği işlemlerin yapılmamasını nedeniyle istenilen ısıtma kalitesinin yakalanmamasıdır. Sorun % 80 olarak kombi arızası olarak ön plana çıkmaktadır. Kalan diğer kısım ise daha önceden petek temizliği işlemlerini gerçekleştirdiklerinden dolayı sadece aynı konuda bir hizmet almak istemektedirler. Yani bu da petek temizliğinin periyodik olarak yaptırılmasının kadar önemli olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

 

 Periyodik Petek Temizliğinin Önemi

 

Aslına bakılırsa petek temizliği maddi yönden faturaların düşmesine bir etki yapmaz. Sadece düşük bir performans sergileyen kombinizden peteklere gelen sıcak suyun daha düzgün bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Fakat bu düzenli performans sayesinde kombiniz üst seviyelerde bir çalışma sistem devri tutturarak ileriki zamanlarda aylık olarak gelecek fatura miktarlarını daha aşağılara çekme şansını vermektedir. Firmamız çatısı altında güven içerisinde size sağladığımız hizmet ile peteklerinizi tamamen temiz bir hale getirmekte ve borular içerisindeki kirli suyu çıkartarak daha güçlü bir performans kapsamında kombinizi kullanmanıza olanak tanımaktayız. Bu işlem adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

19 Aralık 2017
115 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN