05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Kombilerin-izi en yüksek ayarında çalıştırmazsanız bile kışın evinizi ya da ofisinizi bir türlü ısıtmıyorsa; üstüne üstelik yüklü bir elektrik faturası ödemek zorunda kalıyorsanız; petek temizliği yaptırmanız için daha fazla gecikmemesini tavsiye ediyoruz.

Bizler; peteklerinizi yerinden bile sökmeden petek temizleme hizmeti veren bir firma olarak; gerek peteklerinizin eksiksiz bir şekilde temizlenerek daha fazla ısı vermesi gerekse kombilerin-izin bakımının gerçekleştirerek sorunsuz bir şekilde çalışması konusunda sizlere her daim yardımcı oluyoruz.

Öncelikle petek temizliği olmadan yapılan bir kombi temizliğinin, evinizin ya da iş yerinizin daha iyi ısınması adına tek başına yeterli olmayacağını da bilmenizi istiyoruz. Yani kaliteli bir tesisat firmasından her yıl periyodik bir şekilde hem kombi hem de petek temizliği hizmeti almanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Periyodik Petek Temizliği Neden Gereklidir?

  • Periyodik olarak petek temizleme hizmeti almadığınızda ev ya da iş yerinizdeki ısıtma sisteminin ısı dağıtım aracı olan peteklerinizin iç kısmında zamanla kireçlenme ve balçık lama olduğunu söyleyebiliriz.
  • Peteğin iç kısmında bulunan balçık ve kireçlenmeler ise peteklerinizin alt ya da üst kısmının, yarısının ya da tamamının ısınamamasına neden olabilir.
  • Petekler-iniz ısınmaz ise kombiyi en üst rakamda ayarlasanız bile peteklerin-izden yeterli seviye ısı alamayabilirsiniz.
  • Yani petek temizleme hizmeti almadığınızda soğuk kış aylarında hem ısıtma sorunu ile karşılaşabilir hem de kombinizi en üst derecede kullandığınız için oldukça kabarık bir elektrik faturası ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Kış aylarına girmeden önce petek temizleme hizmeti alarak, sizler de kış ayları boyunca rahat edebilir, kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Petek temizliği, kesinlikle özenilmesi gereken ve uzmanlık isteyen bir daldır. Bizler; uzman ekibimiz ile peteklerinizi hiçbir şekilde sökmeden temizlik işlemlerimizi tamamlıyor; temizlik esnasında kaliteli ve petek temizlemeye özel olarak üretilmiş kimyasal ilaçlar kullanıyoruz.
  • Peteklerin-izi temizledikten sonra peteklerinizin iç kısmına koruyucu ilaçlar atıyor ve böylelikle peteklerin-izde kireç ve balçık oluşum süreçlerini uzatıyoruz. Koruyucu ilaçlarımız sayesinde petekler daha uzun bir süre yüksek performansta çalışabiliyor.

Petekler-iniz ile ilgili her türlü sorunda bizi arayabilir; oldukça ekonomik olan kombi ve petek temizliği fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

23 Ekim 2016
269 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN