05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Şişli Petek Temizleme

Şişli Petek Temizleme

Kış aylarını daha konforlu geçirebilmenin sırlarından biri peteklerin ve kombilerin sağlığını gözden geçirmektir. Hem daha düşük maliyetler hem de daha sıcak bir yıl için peteklerin kontrollerini sık sık her yıl yaptırmalısınız. Bakım, onarım, temizlik, değişim gibi her konuda destek alabilmeniz için uzman bir kadro ile yola çıkmış Şişli petek temizleme servisleri hizmete açılmıştır. Günümüzde uygun fiyatlandırma garantileri sayesinde de müşterilerin memnuniyeti daha da artmıştır. Yıllarca kullanılan bir tesisat ile ilgili yaşanan sorunlar aslında çok da şaşırtıcı değildir. Uzun yıllar kullanılan petekler bir süre sonra Şişli petek temizleme desteği ile kendini toplamaya çalışmaktadır. Uzmanlar tarafından yapılan tespit, değerlendirme ve bakım çalışmalarında her zaman son model araçlar ve üstün bir bilgi birikimi kullanılmaktadır.

Petek Temizliği Neden Önemlidir?

Modern teknoloji destekleri ile herkesin işini kolaylaştırmaya çalışan Şişli petek temizleme servisi tek bir telefon bağlantısı ile sizlere destek olmaktadır. Peteklerin neden temizlenmesi gerektiğine dair gelen sorulara da net olarak biriken kirlerin temizlenmesi gerektiğini hatırlatabiliriz. Yıllardır kullanılan tesisatlar ve kombiler bir süre sonra içinde biriken klorlu su birikintisi sebebi ile tıkanmakta ve zaman içinde zarar görmektedir. Şişli petek temizleme sistemi sayesinde tüm sıkıntılardan kısa sürede kurtulmak mümkündür. Tıkanan borular bir süre sonra su kaçaklarına ve boru patlamalarına sebep olabilmektedir. Buna engel olmak ve daha çok tasarruf yapabilmek için peteklerin her sene havasının alınması ve içindeki birikintilerin de boşaltılması önemlidir.

Petek Temizliği İçin En Uygun Zaman Ne Zamandır?

Herkes için önemli bir bakım olarak sayılabilen petek temizliği yılın her zamanında yapılabilmektedir. Ancak bir anda ortaya çıkabilecek olan sorunlardan uzak durmak için kış ayına girmeden önce yaz bittiği zaman bu bakımı yaptırabilirsiniz. Genel olarak bakım içinde peteklerin havasını aldırmak, su ile kirlerin arındırılmasını sağlamak, parça değişimleri, ilaçlı bakım unsurları bulunmaktadır. Her yıl bu kontrol işlemlerini yaptırmanız tesisatın ömrü ve aldığınız verim için oldukça önemlidir. Isı tasarrufu olmasına karşın gelen faturalarda da düşüş olduğunu görebileceksiniz.

İstanbul Petek Temizleme isimli makalemiz den daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sormak istediğiniz her şey içinse bizi aramanız yeterli, Profesyonel ustalarımız tüm sorularınızı cevaplayacaktır.