05326202649

Sosyal Medyada Biz}

SU KAÇAĞI ONARIM VE TESPİT

Her tesisatın muhtemel düşmanı su kaçakları her an başımıza gelebilecek aksiliklerden bir tanesidir. Su kaçakları zamanla veya yanlış müdahalelerden meydana gelebilir. Tabi bu sorunlar yeni nesil tesisat ile anında çözüm bulur. Türkiye genelinde onlarca şubemiz ile en yakınız da olmaya çalışıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Isı ve ses duyarlı cihazlarımız ile tesisatta oluşan kaçakları nokta tespiti yaparak sadece müdahale etmemiz gereken noktaya odaklanıyor ve başınıza masraf çıkartmadan gereken yere odaklanıyoruz. Noktasal Su Kaçağı Tespiti bu sayede fazla işlem gerekmeden en kısa sürede kaçağın giderilmesini sağlar.

Su Kaçağı Onarımı

Tespiti yapılan nokta kırılarak hasarlı tesisat borusu yenisi ile değiştirilir ve sorun bir kaç saat içinde tamamlanarak hizmetten memnun kalmanız garanti edilir. Sadece tek bir noktada işlem gören tesisat ile bizden sonra hiç işlem görmemiş gibi hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz garantili olup garanti kapsamı süresince oluşan aksilikler yeni nesil tesisat tarafından ücretsiz karşılanacaktır.

20 Eylül 2016
239 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN