05326202649

Sosyal Medyada Biz}

SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR

Bu konu son zamanlar da sıkça sorulan sorular arasında yer alıyor. Su kaçağı tespiti elektronik akıllı sistem cihazlar ile yapılmak ta olup eviniz ve iş yerinizde çok kısa bir sürede sorun çözülür. Su kaçağı Tespiti nasıl yapılır sorusunun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su kaçağı olan tesisat bazı bölgelerde nemlenme yapacağından çoğu zaman su kaçağının orada olduğu düşünülür. Yalnız bu her zaman için geçerli bir kural değildir. Bazen çok alakasız yerlerden sızan sular farklı bölgeler de nemlenmeye yol açabilir. Bu yüzden Su Kaçağı Tespit Cihazları ile tesisat mutlaka kontrol edilmelidir. Aksi taktir de gereksiz yere evin bir çok noktası kırılarak tesisatta oluşan kaçağı bulmaya çalışırsınız. Cihaza sahip olmayan tesisat ustaları tahminen bir yeri kırarak o bölgede ki sağlam pimaşı değiştirir ve 3 4 gün sonra nemlenmenin kaybolacağını söyler yalnız kaçak tamir edilmediğinden günler sonra bile nemlenme kaybolmayacaktır. Yeni Nesil Tesisat Su Kaçağı Tespitini yaptıktan sonra sebebi ve sonucu sizlere gösterecek bu sayede aldığınız hizmetten memnun kalmanızı emin olmanızı sağlayacaktır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Yapıldıktan sonra tek bir bölgeye çalışan ekiplerimiz emin olun ilk gün olduğu gibi tadilatı bitirerek gerçek bir hizmet almanızı sağlayacak. 1 müşteri kaybetmenin bir çok müşterinin bizi tercih etmemesine sebep olacağını biliyoruz ve her zaman en kaliteli hizmeti evlerinize getirmeyi hedefliyoruz.

22 Eylül 2016
211 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN