05326202649

Sosyal Medyada Biz}

SU SIZINTISI TESPİTİ

SU SIZINTISI TESPİTİ

Ne zaman nerede ve nasıl ortaya çıkacağı kestirilemeyen, oluştuktan sonra onarılması zor olan arızalardan bir tanesidir bu. Yalnız işini bilen profesyonel ekipler bu tür sorunlar ile yardımcı ekipmanlar ile Su Sızıntısı Tespiti yaparak işlerini hızlı ve kolay bir şekilde halleder. Yeni nesil tesisat bu hizmet ile de sizlere tüm Türkiye de hizmet veriyor. Verdiğimiz hizmetleri de kendi garantimiz ile veriyoruz

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su Sızıntıları tesisatın farklı bölümlerinde ortaya çıkıp farklı bir yerden kendini gösterebilir. Bu tür sorunlar genelde duvarda renk değişmesi ile fark edilebilir yalnız su sızıntısı her zaman orada olmayabilir. Elektronik Su Sızıntısı Tespit Cihazları su sızıntılarına noktasal tespit yaparak ekiplerin sadece o noktaya müdahale etmesini sağlar ve bu emin olun sizlere hem maddi anlamda büyük kar elde ettirir hemde zamanda. Bir diğer avantajı ise ekipler oradan ayrıldığında her şey eskisi gibi olur ve memnuniyetiniz garantilenir.

Su Sızıntısı Tespiti

Isı ve Ses duyarlı cihazlar duvarların içindeki tesisattan gelen bizim duymamızın mümkün olmayacağı sesleri algılayabilir ve tesisatı baştan sona kontrol etmemize olanak sağlar. Su Sızıntısı Tespiti yapılırken her hangi bir yer kırılmaz veya zarar görmez. Bu sayede çok daha kısa sürer ve kesinlikle bir sorun çıkmasına ihtimal bırakmaz

Su Sızıntısı Tespiti Garantisi

Verdiğimiz garanti işlem yaptığımız noktayı kapsar ve ekiplerimiz bina yaşına tesisatın durumuna göre garanti vermektedir. Verdiğimiz garanti süresi içinde aynı yerden her hangi bir sorun yaşarsanız tüm tespit ve onarım işlemleri ücretsizdir Su Sızıntısı Tespiti yapıldıktan sonra onarım işlemi yapıldığından. Ekstra masraf çıkmaz ve sadece hakkı olanı ödemeniz sağlanır.

Yeni Nesil Tesisat Su Sızıntısı Tespiti Faydaları

Ekiplerimiz oradan ayrıldığında çağrı merkezi personellerimiz sizleri arar ve hizmetten ne denli memnun kaldığınızı veya neden memnun olmadığınızı kaydederek hizmetlerimizin sürekli takip edilmesine olanak sağlar. Bu sistem hem sizin için hem bizim için çok önemlidir. İşini düzgün yapmayan hiç bir ekip ve bayi Yeni Nesil Tesisat bünyesinde barınamaz. Saygılar.

08 Ekim 2016
251 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN