05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Su Tıkanıklıkları Giderme

Su Tıkanıklıklarını oluşmadan önce kontrol etmek ve düzenli bakım yaptırmak sizi bir çok büyük sorundan kurtarabilir. Her hangi bir noktadan oluşan Su Tıkanıklığı taşmalara ve tahribata neden olabilir. Taşan gider suyu evinizin, şirketinizin veya binanın içine girebilir bu durumda eşyalarınız oldukça zarar görecektir.

Aynı zamanda eskiden yapılan Tıkanıklık Giderme işlemleri tıkanıklığı bulmak için yapılan çalışmalarda kırıp dökme yöntemleri kullanılıyor ve yüksek maliyetlere mâl oluyordu neyse ki artık Yeni Nesil Tesisat var ve Kırıp Dökmeden  Noktasal Su Kaçağı Tespiti ile sadece tıkanıklık olan yeri kırıyor ve o bölgeye işlem uyguluyoruz. Biz Mekanınız dan çıktığımızda tesisatta hiç bir sorun olmamış gibi hissedeceksiniz. 

Aynı işlem Petek Temizleme ve Kanal Yıkama işlemlerinde geçerli olmasa da onun içinde ayrı bir robot ve cihaz ile oluşan oluşabilecek tıkanıklıkların önüne geçiyoruz. İlaç ile yapılan Petek Temizleme işlemi Tıkanıklık Giderme ye gerek bırakmıyor. 

14 Ağustos 2016
422 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ramazan çakıcı dedi ki:

    Noktasal su kaçağı tespiti ve su sızıntılarını kesin olarak çözülüyor ve gider açma Logar bulma petek temizleme banyo mutfak onarımı gibi Hizmetleri de veriyor.

BİR YORUM YAZIN