05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Detayları

Ne tür tıkanıklıkları nasıl açıyoruz ? Garanti süremiz ne kadar ? Tıkanıklıklar neden oluşur ? Gelen sorulardan bir kaç tanesini buradan cevaplamak istedim. Burada olduğunuza göre sizinde bu gibi bir sorununuz var ve cevap arıyorsunuz demektir. Eğer sorunuzun cevabı burada yazmıyorsa bizleri arayabilir mail atabilir ve sorabilirsiniz. Tıkanıklık Açma ile ilgili bir konu daha açarak sorularınıza cevap verebiliriz.

Ne tür Tıkanıklık Açma işlemleri yapıyoruz ?

Genel olarak ev ve iş yerlerinde oluşan tıkanıklıkların yanı sıra büyük şehir kanalları ve bina giderlerini de açtığımız oluyor. Doğrusunu söylemek gerekirse tüm Tıkanıklık Açma işlemleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Size uygun bir ekibimizi en kısa zamanda yönlendirecek ve sorununuzu ortadan kaldıracağız.

Tıkanıklık Açma işleminden sonra garanti süremiz ne kadar ?

Profesyonel ekibimiz olan tıkanıklığı giderdikten sonra Kanal Temizleme işlemi başlatarak tesisatınızı mümkün olduğu kadar temizliyor ve tekrar tıkanmaması için elinden gelen her şeyi yapıyor. Yalnız tesisatın durumu ve yaşına göre Tıkanıklık Açma işlemi zorlaştığı gibi garanti süresi de uzayabilir veya kısalabilir. Garanti süresini ekibimiz daha oradan ayrılmadan sizlere bildirecek ve garanti süresi içinde tekrar bir Tıkanıklık Açma işlemi gerekirse ücretsiz yardımınıza koşacaktır.

Tıkanıklıklar Neden Oluşur ?

20 daireli bir binayı ele alalım. 20 daireye sahip bir binada yaklaşık 60-70 kişi ikamet eder ve yıllarca (Büyük Gider Kanallarından bahsediyorum) giderlerimizde olmaması gereken şeyler kazara veya kasten klozetlerden lavabolardan içeri kaçar. Bu cisimler zaman içinde birikerek birbirlerini sıkıştırarak daha büyük engeller oluşturur ve er yada geç o gider tıkanır. Aynı şey ufak ev tesisatları için bile geçerlidir lavabolardan içeride kaçan yemek artıkları da birbirlerinden destek alarak organize bir şekilde tıkar ve başınıza oldukça büyük sorunlar açabilir.

15 Eylül 2016
215 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN