05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Evimizde veya iş yerimiz de her an bir tıkanıklık oluşabilir ve bu tıkanıklıklar çok büyük sorunlar oluşturabilir. Her şeyden önce tavsiyemiz tesisatınızı belli aralıklarla kontrol ettirmek ve bakım yaptırmanızdır.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklıkların ne zaman nerede oluşacağı belli olmayacağı gibi her tıkanıklığın da farklı bir zorluğu bulunmaktadır. Sizde taktir edersiniz ki lavabo tıkanıklığı açma ile Kanal tıkanıklıkları birbirinden çok daha zorluk derecelerine sahiptir.

Tıkanıklık Açma Ekipmanları

Küçük tesisatlara ulaşmak için kullandığımız ince kılavuz kollu akıllı cihazlara sahibiz. Bu cihazlar lavabo ve klozet tıkanıklıkları için kullanılır oldukça kısa bir sürede sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Kanal Tıkanıklığı Açma

Binanızın gideri tıkandığında aynı cihazla Tıkanıklık Açmak çok zordur bu yüzden tazyikli su ile gerçekleştirilen uygulamalar hayata geçirilir. Farklı bir cihazla Kanaldan içeri girilerek tıkanıklığın olduğu noktaya tazyikli su ile basınç uygulanır bu hem tesisatın açılmasını hemde temizlenmesini sağlar uzun süre aynı sorunla karşılaşmanızı engeller.

 

16 Eylül 2016
259 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Erhan aydın dedi ki:

    Yeni nesil tesisatın vermiş olduğu hizmetler günümüzde teknolojinin en iyi şekilde kullanılması olarak düşünüyorum.işinde uzman kadrosuyla tesisat çözümleri üretiyorlar verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

BİR YORUM YAZIN