05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma (Giderme)

Her an her yer de oluşabilecek tıkanıklıklar hayatı insan zehir etmekten başka hiç bir şeye yaramaz bu yüzden her seferinde anında çözülmesi için dua ederiz. Çoğu zaman belediyelerin ihmali ve baştan savma yaptıkları Tıkanıklık Açma işlemleri işe yaramaz bu yüzden ne kadar yağmur ve gider suyu varsa evimize dolar. Bu sorunu çözmek için özel şirketler bir çok yöntem geliştirmiştir İşte Bazıları

Cihazla Tıkanıklık Açma (Giderme)

Tıkanıklar çoğu zaman giderimize kaçan cisimlerin toplanmasından meydana gelir ve bazen o kadar sert olur ki profesyonel cihazlar bile çaresiz kalır. Yalnız Yeni Nesil Tesisatın kullandığı Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme cihazları ile bu işlem çok kısa bir sürede gerçekleşecek emin olabilirsiniz uzun bir süre daha aynı sorunu yaşamayacaksınız. Giderlerin içine kadar inen ekiplerimiz ihtiyaçları olan her şeyi yanlarında bulundurarak Tıkanıklık Giderme işlemini gerçekleştirirken bir daha tıkanmaması için tazyikli su ile giderinizi temizliyor. Bu sayede tekrar tıkanması yıllar süren büyük giderler Garanti süresi içinde tekrar tıkanırsa ekiplerimiz bu sefer ücretsiz bir şekilde bir kaç saat içinde tıkanıklığı tekrar gideriyor.

Yeni Nesil Tıkanıklık Açma

Her zaman sizlerin güvenini kazanmaya çalışan Yeni Nesil Tesisat Tesisatınız ile ilgili bütün sorunlarda yanınızda olacak ve sizlerin referansı ile büyüyecektir. Bizden hizmet alan müşterilerimiz eş dostlarına da tavsiye etmekten çekinmiyor bu yüzden onlara bir kez daha teşekkürü borç biliyoruz.

22 Eylül 2016
249 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN