05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır ?

Tesisat borularında oluşan kir ve yemek artıkları zamanla tıkanma ve deformasyonlara sebep oluyor. Bu tıkanmalar bazen evinizin içine kadar dolabiliyor ve tüm eşyalarınıza zarar verebiliyor. Evinizde kendi imkanlarınız ile Tıkanıklık Açma işlemi geçici bir önlem olabilir.

Tıkanıklık Açma İşlemi:

Oluşan tıkanıklığı gidermek 2 şekilde mümkün olabilir bir tanesi tıkanıklığın olduğu bölgeyi tespit ederek boruyu değiştirmek bir diğer seçenek yapı marketlerde ve nalburlarda satılan vakumlu Tıkanıklık Açma aleti.

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır ?

Evinizde tesisat borularını değiştirmek pek mümkün değildir hem zahmetli hemde tehlikelidir kaş yapayım derken göz çıkartabilirsiniz. Bu yüzden bizim tavsiyemiz lavabo tıkanıklıklarını giderme için ucuzcu marketlerde de bulabileceğiniz vakumlu lavabo pompası kullanmanız. Lavabo giderine pompayı yerleştirdikten sonra sertçe aşağı doğru bastırarak orada bir basınç oluşmasını sağlayabilir ve tıkanıklık çok yoğun değilse olan sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Yinede işi uzmanlarına bırakmanız en doğrusudur. Çünkü tesisatçılara gelen hasar işlemlerinden birazı müşterilerin tıkanıklık ve su kaçaklarını kendilerinin tamir etmeye çalışmasından kaynaklanan sorunlardır. Küçük bir işlem bir anda daha büyük sorunlar doğurabilir.

Bilinçsiz bir şekilde tesisattan içeri sokulan Sopa, Boru ve Demir gibi cisimler zaten ince olan gider borularını kırabiliyor ve yok yere başınıza bir çok masraf çıkartabiliyor.

Tıkanıklık Açma:

Yeni nesil tesisat bünyesinde barındırdığı teknolojik Kameralı Tıkanıklık Açma Cihazları ile tesisattaki tıkanıklığı Noktasal Tespit yaparak buluyor ve sadece işlem gerek noktaya müdahale ediyor. Bu sayede risk en aza indirilerek garantili bir hizmet almış oluyorsunuz.

Garanti:

Tıkanıklık Açma ve Kanal Yıkama işlemleri gerçekleştirildikten sonra tesisatın iyice temizlendiğine kanaat getiren ekiplerimiz bina yaşı ve tesisatın durumuna göre sizlere bir garanti süresi sunuyor. Garanti süresi içinde oluşan tüm Tıkanıklık veya Su kaçağı hasarlarınızı ücretsiz tamir ederek mağdur olmamanızı sağlıyor.

Hali hazırda 3 4 belki 5 senede bir yapılan bir işlem için kendinizi yormanıza değeceğini zannetmiyorum. Çünkü Profesyonel ekipler tarafından temizlenen bir tesisatın uzun yıllar boyunca bir daha tıkanması pek mümkün değildir. İstisna durumlar hariç.

11 Eylül 2016
216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN