05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul merkezli şirketimiz tüm Türkiye de sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi görev bilmiştir. İletişim numaralarımızdan ulaştığınız takdir de en yakın ekibimiz sizlere yönlendirilecek ve 10 15 dakika içinde konumunuzda profesyonel bir ekip sizlere yardımcı olacaktır.

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık Açma işlemlerimiz önce tespit ile başlıyor. Elektronik Tıkanıklık Tespit cihazları ile tıkanıklık tespit edildikten sonra Tıkanıklığın yoğunluğuna göre gerek tıkanıklık olan bölge gerektiği kadar kırılıp tekrar eski haline getirilerek gerek kırmadan dökmeden Tıkanıklık Giderme işlemi gerçekleştirilir. Bu Yeni Nesil Tesisat için çok basit ve kısa sürecek profesyonel bir işlemdir.

TIKANIKLIK TESPİTİ

Tıkanıklık Giderme işleminden hemen önce yapılır. Tıkanıklığın olduğu bölge akıllı cihazlar ile tespit edilerek müdahaleyi kolaylaştırır. Bu sayede ekiplerimiz hangi tıkanıklıklara nasıl müdahale etmesi gerektiğini öğrenerek sizleri gereksiz masraflardan kurtarır ve sorununuzu halletmiş olur.

18 Eylül 2016
29.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Aslı Ünver dedi ki:

    Ben evimin Petek Temizliğini Yeni Nesil Yapı & Ticarete yaptırdım. Yapılmasının üzerinden 5 ay geçmesine rağmen hala sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

BİR YORUM YAZIN