05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma ve Tıkanıklık Tespiti

Ülkemizde her gün onlarca tesisat tıkanıklıklar yüzünden taşıyor ve uzun süre kalıcı kötü kokular ile bizleri mağdur ediyor. Ülkemizin yer altı tesisatları bazı şehirlerde yetersiz seviyede. Sırf bu yüzden Tıkanıklık Açma işlemleri için cihazlar icat ettik ve memnuniyetsizliğimiz her olayda daha da artıyor. Artık bunların önüne geçmemiz için hem bilinçlenmeli hemde nereden nasıl hizmet alacağımızı bilmek zorundayız.

Tıkanıklık Tespiti:

İlla gelin bize iş yaptırın demiyoruz ama işini iyi yapamayan insanlar ile çalışarak daha büyük sorunlar ile karşı karşıya gelmenize de gönlümüz el vermiyor. Piyasa fiyatlarının altına iş yaptığını söyleyen bazı meslektaşlarımız ilerleyen dönemlerde sizlere daha fazla paraya mâl olacak tamamen amatör tamiratlar gerçekleştiriyor. Tıkanıklığı gidermeden önce yapılması gereken şeylerden bir tanesi Tıkanıklık Tespitidir. Tıkanıklık Tespiti yüksek sermayelere mal olan profesyonel cihazlar ile gerçekleştirilir ve noktasal tespitler yaparak sadece gereken bölgeye müdahale edilir. Bu sayede tesisatınız zarar görmez aksine eskisinden daha sağlam olur. Yalnız yapılan geçici tamiratlar tesisata zarar verdiği gibi dönüşü olmayan logar sorunlarını da doğurabilir evinizi su basabilir tüm eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma:

Tespit işleminin ardından tıkanıklığın yoğunluğuna göre uygulanan işlemler ikiye ayrılır bir tanesi Kırmadan Tıkanıklık Açma işlemi bir diğer ise fayans ise fayansın çıkartılarak tıkanıklık olan bölgedeki gider borusu değiştirilerek fayans aynı şekilde geri takılır hiç bir mağduriyete yer bırakmadan müşteri memnuniyeti ile hizmet sonlandırılır. Fayans olmayan kısımlarda da aynı işlem tekrar ettirilerek. Tesisat ekibimiz gelmeden önce nasılsa gittiklerinde de aynı şekilde kullanılmaya devam edilmesine özen gösteririz. Tabi arkamızda hiç bir sorun bırakmadan Aynı zamanda garanti kapsamı içinde oluşabilecek her hangi bir tıkanma ücretsiz olarak tamir edilerek tüm sorunlar çözülür.

Türkiye genelinde hizmet vermeye devam eden Yeni Nesil Tesisat verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine odaklı bir çalışma prensibi ile hizmetlerini sürdürür çünkü mutlu müşteriler yeni müşterilere mutsuz müşteriler tüm müşterilere mal olur.

16 Eylül 2016
310 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. ergin baykal dedi ki:

    merhaba aylardır çektiğim su kacağını büyük bir titizlikle nokta tesbiti yaparak giderdiğiniz için yeninesil tesisat ekibine teşekkür ederim

BİR YORUM YAZIN