05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma ve Tıkanıklık Tespiti

Tıkanıklık Açma ve Tıkanıklık Tespiti

Ev ya da iş yerlerinizde lavabolar da ya da tuvaletiniz tıkandığında bu sorunun çok kısa bir süre içerisinde giderilmesini istiyorsanız; tıkanıklık açma firmamızdan yardım alabilir; sorununuzun tamamen çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Bizler; Türkiye’nin en kaliteli tıkanıklık açma firmalarından biri olarak, her türlü borularda ortaya çıkabilecek olan tıkanıkları oldukça kısa bir süre içerisinde tespit eden, ardından da tıkanıkları açmaya koyulan bir firmayız.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizin tamamen profesyonel ve işini ciddiye alan bir ekip ile çalışmak olduğunu söyleyebiliriz.

Piyasada yer alan ve gerçek mesleği tıkanıklık açma ya da tesisat ustalığı olmayan firmalar ile çalışmamanız gerektiğini bir kez daha vurguluyor; kusursuz bir hizmet alma adına sizleri bizlerle tanışmaya davet ediyoruz.

Tıkanıklık Açma Hizmetimiz:

Ev ve iş yerlerimizde en sık rastladığımız tıkanıklık çeşitleri arasında lavabo, tuvalet, klozet, banyo, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi ve benzerleri. makinelerinin borularının tıkanması yer alıyor.

Her bir tıkanıklığa neden olan faktörün ise farklılık gösterebileceğinin de altını çizmemiz gerekiyor.

Tıkanıklık Neden Olur?

Her şeyden önce karşılaştığınız tıkanıklıkların nedenini bilmeniz; gerekli önlemleri alarak tıkanıklık ile karşılaşmamanız açısından oldukça önemli bir detay.

Peki; lavabolar ya da tuvaletler neden tıkanır?

  • Lavabo Tıkanıklıkları

Lavabolar da sık sık tıkanma ve suyun geri taşması ile karşılaşıyorsanız, öncelikle bol miktarda yemek artıklarını ya da yemek yağlarını lavaboya dökmemek gerektiğini söyleyebiliriz.

Bizler; lavabo tıkanıklık açma hizmetimiz sırasında önce lavabo tıkanıklık tespiti işlemlerini tamamlıyor; boruda tıkalı olan bölgeyi kameralı görüntüleme sistemine sahip olan makinelerimiz aracılığıyla görüntülüyor; ardından da fayansları mızı hiçbir şekilde kırmadan lavabolar da ki tıkanıkları açıyoruz.

Tıkanan mutfak gider borularınızı kısa süre içerisinde açarken, kameralı robotlar kullanıyor ve borunun iç kısmını kolay bir şekilde görüntülediğimiz için tıkanıklığı açmadan hiçbir şekilde evinizden ayrılmıyoruz.

Lavabo tıkanıklık açma hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Tuvalet Tıkanıklıkları

Klasik tuvaletlerde gözlemlenen tıkanmaların en önemli nedenleri içerisinde tuvalete suda kolaylıkla erimeyen kalın ve bol miktarda tuvalet kağıtlarının, kadın pedlerinin ya da çocuk bezlerinin atılması yer alıyor.

Özellikle tuvalet borusunun belirli bir kısmına takılan bu yabancı cisimler; suyun çekiş gücünün azalmasına neden olarak; suyun tuvaletten yukarı doğru yükselmesine aracılık ediyor.

Bizler; tuvalet tıkanıklık açma hizmetimiz sayesinde ev ya da ofislerimiz de tuvaletleriniz tıkandığı için uzun bir süre mağdur olmanızın önüne geçiyoruz.

Doğru tuvalet tıkanıklık tespiti ile aynı durumla tekrar karşılaşmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

  • Duş ve banyo gideri tıkanıklıkları

Evlerimizde en sık karşılaştığımız diğer tıkanıklık çeşitleri; şüphesiz ki banyo ve duş gideri tıkanıklıkları.

Özellikle banyonun zemininde yer alan banyo giderine bol miktarda saç, kıl ve benzeri. maddelerin kaçması bu giderlerin tıkanmasına neden olabiliyor. Aynı şekilde küvet içerisinde bulunan duş giderinin üstündeki koruma kapağının da çoğu zaman kullanılmaması, duş giderlerinde saç ve kıl birikmesine zemin hazırlıyor.

Banyo ve duş gideri tıkanıklık açma hizmetimiz kapsamında sizleri bu zor durumdan da kurtarıyor; banyolar da ve duş da doğru ve kapsamlı tıkanıklık tespiti ile sorunu oldukça kısa bir sürede çözüme kavuşturuyoruz.

  • Diğer Tıkanıklık Açma ve Tıkanıklık Tespiti Hizmetlerimiz

Bahçe giderlerindeki, kanallardaki, kanalizasyon borularındaki, çamaşır ya da bulaşık makinesi borularındaki tıkanıklık tespiti için de bizleri tercih edebilirsiniz.

Kısacası tıkanan tüm borularımızın açılması hususunda bizlerden yardım alabilir, hiçbir şekilde kırma ve delme işlemi gerçekleştirmediğimiz için ekstra maliyetler ile karşılaşma gibi gereksiz bir durumdan da kurtulabilirsiniz.

Tıkanıklık Tespiti Hizmetimiz:

Gider borularındaki tıkanıklıkları açmak için ilk yapılması gereken işlem; şüphesiz ki doğru bir tıkanıklık tespiti.

Tıkanıklık tespitinin uzman kişiler tarafından yapılmaması; yanlış boruların kırılması, sorunun çözüme kavuşmaması en sık rastlanan müşteri şikayetleri içerisinde bulunuyor.

Bu noktada borularda tıkanıklığa neden olan cisimlerin yerlerinin düzgün bir şekilde tespit edilmesi gerekiyor.

Tıkanıklık tespiti; ancak ve ancak kameralı görüntüleme sistemlerinin bulunduğu robot cihazlar ile mümkün olmakta.

Bizler; tamamen tıkanıklık tespiti amacıyla piyasada bulunan kaliteli cihazlarımız sayesinde tıkanıklığının yerini kolaylıkla tespit edebiliyoruz.

Firmamızdan tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti alarak, gider borularınızı eskisinden daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlayabilir; mağduriyetlerin daha kısa sürmesini sağlayabilirsiniz.