05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık Açma

Tükiye’nin Bir Numaralı Tıkanıklık Açma Merkezi

Evlerde oldukça sık karşılaşılan ve günlük yaşamı olumsuz etkileyen, ev düzenini bozan sebeplerden biri lavabo tıkanıklığıdır. Sadece ev değil, iş yerlerinde de karşılaşılan bir durumdur. Tıkanmış bir lavabodan genel olarak kötü bir koku gelmektedir. Suyun gitmemesi ile birlikte oluşan bu kötü koku da can sıkıcı bir durumdur. Tıkanmış bir lavabonun tekrar eski performansına kendiliğinden kavuşması mümkün değildir. Tıkanıklık problemi ile karşılaşıldığında mutlaka tıkanıklık açma yöntemleri kullanılmalıdır.

 Tıkanıklık Açma Fiyatları

Eğer tıkanan lavabo bir mutfak lavabosu ise bunun sebebi çoğunlukla yemek ve lavaboya dökülen yağ artıklarından kaynaklanmaktadır. Bunun haricinde uzun süre kullanılan lavabolardaki borular da zamanla hasar göreceği için tıkanma meydana gelebilir. Ayrıca binanın inşaat yapımında dökülen harç veya betonlar da tıkanıklığa sebebiyet verebilir.

Banyoda tıkanan giderler de hemen hemen aynı sebeplerden tıkanmaktadır ve tıkanıklık su birikintileri oluşturmaktadır. Tıkanıklık sorunlarını çözmek için tıkanıklık açma fiyatları incelendiğinde, genel olarak yüz lira civarı bir tamir masrafı olduğu görülmektedir. Bu fiyat tıkanıklığın boyutuna ve tesisatın durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

 Tıkanıklık Açma Makinesi Fiyatları

Gider tıkanıklığının giderilmesi için günümüzde artık kırma, dökme gibi işlemler yerine profesyonel makineler kullanılmaktadır. Tıkanıklık açma için özel üretilmiş olan tıkanıklık açma makinesi fiyatları, 1000-6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. İkinci el ürünler de piyasa bulunmaktadır.

 Tıkanıklık Açma Kimyasalı

Genel olarak ev veya iş yerlerinde karşılaşılan tıkanıklığı gidermek için ilk başvurulan yöntem kimyasal maddelerdir. Öncelikle piyasada çok uygun fiyata ve her yerde bulunması mümkün olan güçlü tıkanıklık açma kimyasalı kullanılabilir. Ancak bu kimyasallarda dikkat bir şekilde kullanılmalıdır. Her ne kadar güçlü kimyasallar olsa da özellikle tuvalet tıkanıklığını gidermek için profesyonel bir destek alınması gerekir.

  Uygun Tıkanıklık Açma Fiyatı

Elinizde bulunan basit yöntemler ile tıkanıklık sorununu çözemediğiniz durumda, size göre en uygun tıkanıklık açma fiyatı araştırmasını yaparak profesyonel destek alabilirsiniz.

 Tıkanıklık Açma Makinaları

Son yıllarda geliştirilen tıkanıklık açma makinaları sayesinde, tıkanıklık açma konusunu büyük bir sorun haline getiren tüm tesisatı değiştirme, tıkanan yeri kırıp dökme zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır.

  Tıkanıklık Açma Video

Tıkanıklık açtırma işlemini yaptırmadan önce tıkanıklık açma video ile izleyerek işlemi başından sonuna kadar görüp, kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.