05326202649

Sosyal Medyada Biz}

Tıkanıklık açma ile alakalı bize gelen aramalar genelde Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma ile bazen tuvalet tavanlarından akan sular konusunda destek istenmektedir.
Bunun asıl nedeni, boru sızıntıları dır ve üst katınızdaki komşunuz belki jilet, iğne, bıçağın uç kısmı veya benzer bir cismi düşürerek ister istemez orada kırılmalara neden olabilir.

Gider içlerindeki su miktarı tamamen %100 dolu olmadığına göre her tesisatı kullandıklarında yani sifonu çektiklerinde alt kata ilişkin kötü koku yayacak damlama ların oluşacaktır.
Sizlere en iyi hizmeti verme noktasında hassasiyet içerisinde yardımcı olmaktadır.
Robot cihazımız en son teknolojik cihazdır ve sizlerin tıkanıklık sorunuzu kısa sürede bitecektir.
Fakat durum atık kaçaklarına ilişkin hangi beton blok’unun neresini kırabileceğimiz gibi noktalara gelince yine robot cihaz ve kamera sen-sörler ile birlikte biraz araştırma yapmamız daha mantıklı
davranmamızı sağlayacaktır. Damlama yapan betonun hemen o kısmının delinmesi adeta çılgınlıktır. Çünkü oradan tesisat geçtiğini bilemeyiz.

Evinizde çok defa gereksiz yere betonları kıran tesisatçılar olduğunu bir düşünmenizi istiyoruz ve anlattığımız problemler varsa biz tam 1-2 santim sapma payı olacak şekilde tamamen doğru
şekilde hamle yapmaya hazırız.

12 Ağustos 2016
336 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN